Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • 3M Türkiye’den otomotiv atılımı


  3M Türkiye’den otomotiv atılımı

  Türkiye’yi kısmında harika kuvvet haline getirecek Çorlu’daki imalat üssünün haberini Geçen Ekim ayı içinde basın toplantısıyla kamuoyuna duyuran ve Aralık ayı içinde Super Hub tesisinin basit atma merasimini gerçekleştiren 3M, Çerkezköy fabrikasındaki otomotiv kısmının hacmini artırdı. Makine ekipman sayısının artırılmasıyla üretilebilecek parça sayısı kapasitesi 300% oranında yükseliş gösterirken imalat yapılmış olan alıcı sayısı 2 katına çıkmış oluyor. Kuruluş içerisinde beyaz ve mavi yaka personel sayısı ise 60% oranında çoğalarak bölge işgücüne katkı sağladı.
  2000 seneninden itibaren Çerkezköy’deki tesisinde otomotiv sektörü amaçlı inovatif ürün ve analiz eder geliştiren 3M Türkiye; petrol tasarrufu, ağırlık azaltma ve toplamında maliyet azaltılmasının yanında sektöre stil ve konfor amaçlı yenilikçi analiz eder sunuyor. Otomotiv mahsulleri yelpazesinde bantlardan, yapısal yapıştırıcılara, akustik izolasyon ürünlerinden ileri bilişim fimlere civarı birçok ürün bulunduran 3M, Çerkezköy’deki tesisinde genişletilen otomotiv imalat hacmiyle gereksinimleri karşılamaya ve sektör dinamiklerine biçim vermeye aynı ritimde devam edecek.
  ABD dışarısında yeryüzünde yalnızca 10 ülkede yer meydan ve Çorlu’da hizmete geçecek ve Super Hub adı verilen imalat üssüyle beraber Çerkezköy’deki tesisin ve Ar-Ge çalışmaların büyüme hedefleri; 3M’in beynelmilel büyüme stratejisinin yanında mahalli ve yerel yeterlilik hedeflerine ulaşmasına da katkı sağlayacak.
  3M, asırı aşkın bir zamandır “Müşteriden İlham Meydan Çözümler”prensibiyle inanılmaz bilişim platformlarını birleştirerek ürünler geliştiriyor ve mega trendleri izleyerek analiz eder üretiyor.

  3M Türkiye’den otomotiv atılımı Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  3M Türkiye’den otomotiv atılımı Etiketler