Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • 3M Türkiye’den otomotiv atılımı


  3M Türkiye’den otomotiv atılımı

  Türkiye’yi kısmında harika kuvvet haline getirecek Çorlu’daki imalat üssünün haberini Geçen Ekim ayı içinde basın toplantısıyla kamuoyuna duyuran ve Aralık ayı içinde Super Hub tesisinin basit atma merasimini gerçekleştiren 3M, Çerkezköy fabrikasındaki otomotiv kısmının hacmini artırdı. Makine ekipman sayısının artırılmasıyla üretilebilecek parça sayısı kapasitesi 300% oranında yükseliş gösterirken imalat yapılmış olan alıcı sayısı 2 katına çıkmış oluyor. Kuruluş içerisinde beyaz ve mavi yaka personel sayısı ise 60% oranında çoğalarak bölge işgücüne katkı sağladı.
  2000 seneninden itibaren Çerkezköy’deki tesisinde otomotiv sektörü amaçlı inovatif ürün ve analiz eder geliştiren 3M Türkiye; petrol tasarrufu, ağırlık azaltma ve toplamında maliyet azaltılmasının yanında sektöre stil ve konfor amaçlı yenilikçi analiz eder sunuyor. Otomotiv mahsulleri yelpazesinde bantlardan, yapısal yapıştırıcılara, akustik izolasyon ürünlerinden ileri bilişim fimlere civarı birçok ürün bulunduran 3M, Çerkezköy’deki tesisinde genişletilen otomotiv imalat hacmiyle gereksinimleri karşılamaya ve sektör dinamiklerine biçim vermeye aynı ritimde devam edecek.
  ABD dışarısında yeryüzünde yalnızca 10 ülkede yer meydan ve Çorlu’da hizmete geçecek ve Super Hub adı verilen imalat üssüyle beraber Çerkezköy’deki tesisin ve Ar-Ge çalışmaların büyüme hedefleri; 3M’in beynelmilel büyüme stratejisinin yanında mahalli ve yerel yeterlilik hedeflerine ulaşmasına da katkı sağlayacak.
  3M, asırı aşkın bir zamandır “Müşteriden İlham Meydan Çözümler”prensibiyle inanılmaz bilişim platformlarını birleştirerek ürünler geliştiriyor ve mega trendleri izleyerek analiz eder üretiyor.

  3M Türkiye’den otomotiv atılımı Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  3M Türkiye’den otomotiv atılımı Etiketler