Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor


  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor

  Amerika’nın dünyaca populer hip hop müzik grubu Black Eyed Peas bir daha bir araya geliyor.
  Yıllar öncesinde beraber müzik yapmayı bırakan grubun kurucusu will.i.am, çıkaracağı albümde grubun öbür azalarıyla bir araya geleceklerini ve bundan dolayı çok heyecanlı olduklarını ifade etti.
  Ünlü Fransız radyo kanalı NRJ’ye konuşan will.i.am, “Solo albümüm 27 Mayıs’ta çıkacak ve albümde bir Black Eyed Peas şarkısı olacak”dedi.
  Grubun öbür mensuplarının albümlerine de ezgi yapacaklarını belirten will.i.am “Yeni projemde bulunan bir şarkıyı beraber yaptık. Apl’ın ve Taboo’nun projeleri amaçlı de birer adet grup şarkısı yapacağız. Başka Bir Deyişle bu sene Black Eyed Peas olarak göz önünde olacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız.”dedi.
  Grubun öbür azasi ve solisti meydana gelen Fergie de Double Dutchess adlı yepyeni solo albümünün hazırlıklarını tamamlıyor.

  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor Benzer Yazılar

  Sinemanın unutulmaz komedi ikilileri Komedi ikilisi deyince halen önce onlar geliyor akla. 1921-1951 aralarında 107 filmde oynadılar. Suskun filmlerle
  Kong, militarizme karşı 1933 imalatı “King Kong”, “Güzel ve Çirkin” masalının özgür bir yorumudur. 1976 ve 2005’teki
  Kıskançlık üst kısmına unutulmaz film Katherine Heigl’in eskiyen kocasının yepyeni sevgilisini kıskanan psikopat bir kadını canlandırdığı
  SON YILLARIN EN İYİSİ Almanları hiç göstermeden, yalnızca ateş güçlerine odaklanması filme çeşitli bir gökyüzü veriyor. IMAX 65 mm kamerayla
  Bu hakemler çok can yakar Futbol mücadelelerinin sonrasında yapılmış olan tenkitler ara ara ipin ucunu kaçırsa da yerinde ve vaktiyle yapılmalıdır.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor Etiketler