Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor


  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor

  Amerika’nın dünyaca populer hip hop müzik grubu Black Eyed Peas bir daha bir araya geliyor.
  Yıllar öncesinde beraber müzik yapmayı bırakan grubun kurucusu will.i.am, çıkaracağı albümde grubun öbür azalarıyla bir araya geleceklerini ve bundan dolayı çok heyecanlı olduklarını ifade etti.
  Ünlü Fransız radyo kanalı NRJ’ye konuşan will.i.am, “Solo albümüm 27 Mayıs’ta çıkacak ve albümde bir Black Eyed Peas şarkısı olacak”dedi.
  Grubun öbür mensuplarının albümlerine de ezgi yapacaklarını belirten will.i.am “Yeni projemde bulunan bir şarkıyı beraber yaptık. Apl’ın ve Taboo’nun projeleri amaçlı de birer adet grup şarkısı yapacağız. Başka Bir Deyişle bu sene Black Eyed Peas olarak göz önünde olacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız.”dedi.
  Grubun öbür azasi ve solisti meydana gelen Fergie de Double Dutchess adlı yepyeni solo albümünün hazırlıklarını tamamlıyor.

  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor Etiketler