Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor


  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor

  Amerika’nın dünyaca populer hip hop müzik grubu Black Eyed Peas bir daha bir araya geliyor.
  Yıllar öncesinde beraber müzik yapmayı bırakan grubun kurucusu will.i.am, çıkaracağı albümde grubun öbür azalarıyla bir araya geleceklerini ve bundan dolayı çok heyecanlı olduklarını ifade etti.
  Ünlü Fransız radyo kanalı NRJ’ye konuşan will.i.am, “Solo albümüm 27 Mayıs’ta çıkacak ve albümde bir Black Eyed Peas şarkısı olacak”dedi.
  Grubun öbür mensuplarının albümlerine de ezgi yapacaklarını belirten will.i.am “Yeni projemde bulunan bir şarkıyı beraber yaptık. Apl’ın ve Taboo’nun projeleri amaçlı de birer adet grup şarkısı yapacağız. Başka Bir Deyişle bu sene Black Eyed Peas olarak göz önünde olacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız.”dedi.
  Grubun öbür azasi ve solisti meydana gelen Fergie de Double Dutchess adlı yepyeni solo albümünün hazırlıklarını tamamlıyor.

  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor Etiketler