Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Bolu Mengen’de 2 balıkçı kayboldu

  Bolu Mengen’de 2 balıkçı kayboldu

  Bolu’nun Mengen İlçesi’nde, baraj gölünde kuvvetli lodos sebebiyle alabora meydana gelen teknedeki 2 balıkçı kayboluyor.
  İlçeye ilişkili Gökçesu Beldesi’nde 38 yaşlarındaki Halil Tor ile 19 yaşlarındaki Furkan Özçelik, geçen gün akşam saatlerinde balık tutmak amaçlı tekneyle Köprübajı Baraj Gölü’ne açıldı. Fakat kuvvetli lodos sebebiyle tekne alabora oluyor. Haneye dönmeyen Tor ile Özçelik’in yakınları, durumu bu sabah jandarmaya duyurdu. Koltuk koltuk tahmini 100 metre derinliğe erişen baraj gölünde, balıkçılar bu sabah batan teknenin küreklerini buldu.
  Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne ilişkili bulma kurtarma timi ile jandarma ekipleri botla göle açılarak teknenin küreklerinin koltuk aldığı alanda analiz inşa etti. Havanın kararması ve ilgisiz gökyüzü sebebiyle AFAD ve itfaiye ekiplerinin yarın bulma çalışması yapacağı belirtildi. Tor ile Özçelik’in balık tutmak için gölü kiralayan firmada çalıştıkları öğrenildi.
  Kaybolan Furkan Özçelik’in babası Cemal Özçelik, “Oğlum burada çalışıyor. Geçen Gün balık tutmak amaçlı gelmişler. Biz öğrendikten ardından jandarmaya müracaat ettik, bulma çalışmaları başladı. Bulma amaçlı geldiler, ama gece ve ilgisiz meydana geldiği amaçlı bulma çalışmaları yarına kaldı” diye konuştu.
  Kayabükü Köyü Muhtarı Ergün Yaman ise, “Dün akşam saatlerinde balık tutmak amaçlı göle açılıyorlar. Alanda kuvvetli lodos vardı. Fırtınaya yakalanınca heralde battılar. 17-18 saattir bilgi alınamıyor. Erken balıkçılar kayığın olmadığını farklılık ediyorlar. Kayık şu an suyun altında. Ekipler bu sabah bulma çalışmasına başladılar” diye sohbet etti.

  Bolu Mengen’de 2 balıkçı kayboldu Benzer Yazılar

  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün
  Neo-Mevlanacılar Ekranlarda, eğilip bükülüp Hz. Mevlana’nın aşkından söz eden nevzuhur kişiler; birer ‘aşk perisi’ benzeri

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bolu Mengen’de 2 balıkçı kayboldu Etiketler