Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Bu tarihlere dikkat


  Bu tarihlere dikkat

  Pazartesi erken saatlerinde burç değiştiren Ay’la beraber toplumsal çevremize önceliğimizi vererek, yaşamsal konulara odaklanarak haftamıza başlıyoruz.
  Salı bugünü epeyce talihli günlerden bir tanesi. Mühim iş müzakereleri, önerileri karşımıza gelebilir, fikirlerimizde, düşüncelerimizde büyüyerek, zenginleşerek gelişim isteğimiz yüksek olacak. Mübalağalı anlatımlar, iddialar, fazla iyimserlik öne çıkabilir. Tutamayacağımız sözler altına girmemek en doğrusu. Dayanışma isteğimiz de yüksek olacak.
  Perşembe bugünü fikirlerimizde katı söylemlere, sinirli konuşmalara açığız. Bizimle benzer düşüncede olmayan kişileri anlamakta zorlanabilir, uğraş seven yönlerimizle, vaziyet ve şartları biz zorlayabiliriz.
  Cuma bugünü sorumluluk altına girmekten korkmayağız, mühim görüşmelerimizi sağlama alabilir, daimi işler altına girebiliriz.
  Haftasonuna gerçek sinirlerimiz gerilebilir. Cumartesi bugünü anlaşmazlıklara uyarı etmeliyiz. Yetki figürleriyle karşın karşıya gelme olasılığımız yüksek. Bize ne yapmamız gerektiğini dikte eden kişilere karşın isyankar çıkışlar gerçekleştirebiliriz. Bir gün ardından Sektör bugünü devreye giren Plütonik Dolunay’la beraber ilişkilerimizdeki dengeye uyarı etmeliyiz. Bu dolunay her çeşit ilişkimizi vurgularken, dengesizlikleri, ivedî adımları, düşüncesiz tutumları, takıntılı fikirleri, katı söylemleri karşımıza getirebilir.

  Bu tarihlere dikkat Benzer Yazılar

  Şefaat ne demektir ve Mahşerde şefaat ne türlü olacak Şefaat, Yüce Allah’ın bizzat desturu ve merhametiyle, mahşer bugünü günahkâr insanlara
  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bu tarihlere dikkat Etiketler