Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Bu tarihlere dikkat


  Bu tarihlere dikkat

  Pazartesi erken saatlerinde burç değiştiren Ay’la beraber toplumsal çevremize önceliğimizi vererek, yaşamsal konulara odaklanarak haftamıza başlıyoruz.
  Salı bugünü epeyce talihli günlerden bir tanesi. Mühim iş müzakereleri, önerileri karşımıza gelebilir, fikirlerimizde, düşüncelerimizde büyüyerek, zenginleşerek gelişim isteğimiz yüksek olacak. Mübalağalı anlatımlar, iddialar, fazla iyimserlik öne çıkabilir. Tutamayacağımız sözler altına girmemek en doğrusu. Dayanışma isteğimiz de yüksek olacak.
  Perşembe bugünü fikirlerimizde katı söylemlere, sinirli konuşmalara açığız. Bizimle benzer düşüncede olmayan kişileri anlamakta zorlanabilir, uğraş seven yönlerimizle, vaziyet ve şartları biz zorlayabiliriz.
  Cuma bugünü sorumluluk altına girmekten korkmayağız, mühim görüşmelerimizi sağlama alabilir, daimi işler altına girebiliriz.
  Haftasonuna gerçek sinirlerimiz gerilebilir. Cumartesi bugünü anlaşmazlıklara uyarı etmeliyiz. Yetki figürleriyle karşın karşıya gelme olasılığımız yüksek. Bize ne yapmamız gerektiğini dikte eden kişilere karşın isyankar çıkışlar gerçekleştirebiliriz. Bir gün ardından Sektör bugünü devreye giren Plütonik Dolunay’la beraber ilişkilerimizdeki dengeye uyarı etmeliyiz. Bu dolunay her çeşit ilişkimizi vurgularken, dengesizlikleri, ivedî adımları, düşüncesiz tutumları, takıntılı fikirleri, katı söylemleri karşımıza getirebilir.

  Bu tarihlere dikkat Benzer Yazılar

  İnsanlar içerisinde yer aldıkları konuma yönelik benzer vakası çeşitli görürler İnsanların ve bilhassa politikacıların, konumlarına yönelik
  FETÖ’nün imamları ahlak hudutlarını zorluyor Bir ülkenin bağımsızlığını ve güvenliğini muhafaza etmek amaçlı devletin organları
  ABD ile ilişkiler ya düzelecek ya da kopacak Ancak bu ABD BIRLEŞIK DEVLETLERI tuhaf bir ülke oluyor… Darbeler yaptıran, ülkeleri işgal eden,
  Yaz meyvelerine veda etmeden Galette yapalım Merhaba, tüm asaleti, hüznü, olgunluğu ve balanslı neşesi ile sonbaharı yaşıyoruz Ankara’da.
  Tatlı tatlı konuşalım: Cevizli yassı kadayıf Tatlı yenip tatlı konuşulmuştur ama damakta olan anılar sohbetin konusunu belirler. Ayşe’ninki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bu tarihlere dikkat Etiketler