Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü


  Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü

  Başarılı DJ Calvin Harris şu sıralar Rihanna ile yaptığı ‘ThisIs What You Came For’ şarkısıyla listelerin tozunu attırıyor.
  Rihanna ile uzunca zamandır iş birlikleri yapan İskoç DJ, Barbadoslu yıldız ile ilgili bir radyo programında övgü dolu sözlerle bahsetti.
  “Rihanna’nın ikonik bir sesi var.Ona tespit edecek bir ezgi verdiğinizde şarkıyı üst seviyeye çıkarıyor.”
  Harris,daha ardından sevgilisi Taylor Swift ile çalışıp çalışmayacağı sualine da negatif bir cevap verdi.
  “Henüz bu konuyla alakalı konuşmadık ama bu şekilde bir şeyin olacağını düşünmüyorum.Zaten bizzat de müziğe uzunca bir bul sunmak üzere…”
  Taylor Swift ise Geçen aylarda bir bul vereceğinin sinyallerini vermişti:
  “Sanırım belli bir süre vakte ihtiyacım var.İnsanların benden belli bir süre uzak kalmaya gereksinimleri varmış benzeri düşünüyorum.Ama ne yapacağım…bilmiyorum.Sanırım arkadaşlarımla takılacağım.Yeni şarkılar yazacağım,belki de yazmam.Hiç bir fikrim yok.”

  Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü Etiketler