Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü


  Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü

  Başarılı DJ Calvin Harris şu sıralar Rihanna ile yaptığı ‘ThisIs What You Came For’ şarkısıyla listelerin tozunu attırıyor.
  Rihanna ile uzunca zamandır iş birlikleri yapan İskoç DJ, Barbadoslu yıldız ile ilgili bir radyo programında övgü dolu sözlerle bahsetti.
  “Rihanna’nın ikonik bir sesi var.Ona tespit edecek bir ezgi verdiğinizde şarkıyı üst seviyeye çıkarıyor.”
  Harris,daha ardından sevgilisi Taylor Swift ile çalışıp çalışmayacağı sualine da negatif bir cevap verdi.
  “Henüz bu konuyla alakalı konuşmadık ama bu şekilde bir şeyin olacağını düşünmüyorum.Zaten bizzat de müziğe uzunca bir bul sunmak üzere…”
  Taylor Swift ise Geçen aylarda bir bul vereceğinin sinyallerini vermişti:
  “Sanırım belli bir süre vakte ihtiyacım var.İnsanların benden belli bir süre uzak kalmaya gereksinimleri varmış benzeri düşünüyorum.Ama ne yapacağım…bilmiyorum.Sanırım arkadaşlarımla takılacağım.Yeni şarkılar yazacağım,belki de yazmam.Hiç bir fikrim yok.”

  Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü Etiketler