Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Çipli olup olmadığım operasyonla anlaşılacak


  Çipli olup olmadığım operasyonla anlaşılacak

  Dünya dışı varlıklarla alakalı izahlarıyla gündeme iştirak eden Reyhan Karaca, vücuduna Uzaylılar aracılığıyla çip takılıp takılmadığını, mayısta Türkiye’ye geliyor olacak Dr. Roger Lier’dan öğrenecek.
  Pop müziğin sevilen isimlerinden Reyhan Karaca, kansere yakalanan kardeşi Fatih’i kaybettikten ardından Türkiye’nin en kuvvetli altı kadını arasına girmeyi başarmıştı. Uzaylılarla alakalı denetim yapan Dr. Roger Leir’in mayısta ülkemize geleceğini vurgulayan Karaca, çipli olup olmadığının operasyonla belirlenebileceğini ifade etti.
  ¦ Aradan seneler geçti görüşemedik, çok sevinçli günler geçirdin, çok üzücü günler yaşadın. Kardeşin Fatih’i kaybettikten soma Türkiye’de en kuvvetli 6 kadın arasına girmek ne türlü bir duygu?
  Bir kadın mecmuasında, zorluklar aşmış, ayakta durabilmeyi muvaffak olan en kuvvetli kadınlarının arasına girdiğimi öğrendiğimde şaşırdım elbette… Zira kendimi kuvvetli görmüyordum. Tek kaldığımda kardeşimin fotoğrafına bakınca kendimi fit hisssetmezsem, o süre kendimi kuvvetli hissederim.
  ¦ Seneler öncesinde ‘Sevdik Sevdalandık’la mü- A ziğe başladın. Hemen Yeniden’ diyorsun…
  Albümümde bana en kocaman takviyesi Şehrazat ile Bülent Yetiş verdi. Şehrazat, cevap beklemeden bana maksi bir single inşa etti. Şehrazat bana hem bir Yeniden’i verdi, hem bir de albümün prodüktörlüğünü inşa etti. Bülent Yetiş de ‘Hayat Arkadaşım’ şarkısını verdi.

  Çipli olup olmadığım operasyonla anlaşılacak Benzer Yazılar

  BlackBerry iç donanımlarını çoğalış Kanada’da üretmeyecek Kanadalı mobil cihaz üreticisi BlackBerry, portföyündeki telefonların iç
  Pharrell Williams İkon Olmayı Ne Türlü Beceriyor Bu dünyadan değilmişçesine elini attığı her ‘yaratıcı’ işte kudretli muvaffakiyet
  Tırnaklarımız ne türlü uzuyor ile ilgili yararlı bilgiler Hayvanlar pençelerini toprağı kazmada, savunmada ve saldırıda kullandıkları amaçlı
  Özofagus Kanseri ile ilgili yararlı bilgiler Yemek borusu başka bir deyişle özofagus kanseri ağız boşluğu (ağızdan kavite) ve yutaktan (hipofarenks)
  KAPALI YARALANMALAR: Üstteki deri tabakasında rastgele tek hasar, başka bir deyişle doku kaybı olmamasına nazaran darbe sebebiyle deri altındaki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Çipli olup olmadığım operasyonla anlaşılacak Etiketler