Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi


  ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi

  Avrupa’nın en kocaman, dünyanın üçüncü kocaman otomotiv yan endüstri tedarikçisi ve en kocaman özgün lastik ekipman tedarikçisi Continental’in geliştirdiği ve sağladığı sürüş emniyeti ile kış lastiği standartlarını yine tespit eden ContiWinterContactTM TS830P kış lastikleri, performanslarını 2 kocaman hediye ile taçlandırdı.
  Yüksek performanslı otomobiller amaçlı kış aylarında muhteşem bir sürüş güvenliği imkanı sunan ContiWinterContactTM TS 830P, İngiltere’nin en fazla satan araba mecmuası Auto Express ve maaş araba mecmuası Evo Magazin’in düzenledikleri yarışmada kış lastikleri kategorisinde birincilik kazandı.
  İki senedir kış lastiği pazarının en iyilerini ödüllendiren Auto Express ödülleri, araba lastiklerini performans, kalite ve güvenlik benzeri kriterler alanında değerlendiriyor. Auto Express kış lastiği kılavuzu, kış sezonu amaçlı kesinlikle gerekli olan en esin veren mahsulleri tanıtıyor.
  Auto Express, bu sene kış lastiği kategorisinde birinciliğe layık görülen ContiWinterContactTM TS 830P ile ilgili şu şekilde yorumda bulunuyor; “Continental lastikleri, kudretli performanslarıyla kış lastiklerinde birincilik ödülümüzü kazandı. Hiçbir fit noktası olmayan Continental kış lastikleri, eksiksiz performansı yardımıyla rakiplerini geride bırakarak kazanan oluyor.”

  ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi Etiketler