Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi


  ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi

  Avrupa’nın en kocaman, dünyanın üçüncü kocaman otomotiv yan endüstri tedarikçisi ve en kocaman özgün lastik ekipman tedarikçisi Continental’in geliştirdiği ve sağladığı sürüş emniyeti ile kış lastiği standartlarını yine tespit eden ContiWinterContactTM TS830P kış lastikleri, performanslarını 2 kocaman hediye ile taçlandırdı.
  Yüksek performanslı otomobiller amaçlı kış aylarında muhteşem bir sürüş güvenliği imkanı sunan ContiWinterContactTM TS 830P, İngiltere’nin en fazla satan araba mecmuası Auto Express ve maaş araba mecmuası Evo Magazin’in düzenledikleri yarışmada kış lastikleri kategorisinde birincilik kazandı.
  İki senedir kış lastiği pazarının en iyilerini ödüllendiren Auto Express ödülleri, araba lastiklerini performans, kalite ve güvenlik benzeri kriterler alanında değerlendiriyor. Auto Express kış lastiği kılavuzu, kış sezonu amaçlı kesinlikle gerekli olan en esin veren mahsulleri tanıtıyor.
  Auto Express, bu sene kış lastiği kategorisinde birinciliğe layık görülen ContiWinterContactTM TS 830P ile ilgili şu şekilde yorumda bulunuyor; “Continental lastikleri, kudretli performanslarıyla kış lastiklerinde birincilik ödülümüzü kazandı. Hiçbir fit noktası olmayan Continental kış lastikleri, eksiksiz performansı yardımıyla rakiplerini geride bırakarak kazanan oluyor.”

  ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi Etiketler