Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Çürüme spora da yansıdı


  Çürüme spora da yansıdı

  Meclis’te milletvekilleri onuncu hafta sonu başlayıp bayramla birleştirilecek tatili iple çekerken, ardından politikanın hareketlenmesi kaçınılmaz görünüyor.
  Nedeni de temmuz ayı sonuna civarı çalıştırılması tasarılanan Meclis’te ardı ardına geliyor olacak yasalar.
  Bunların en başında da teröre dayanak veren belediye başkanlarının görevden alınması, şirketlere kayyum atanmasıyla Yargıtay ve Danıştay üyeliklerinin yenilenmesine civarı pekçok konu var.
  Bu gündem yoğunluğu içerisinde geçen gün devlet ve muhalefet tarafıyla konuştum.
  CHP Öncüsü Kemal Kılıçdaroğlu ile sohbetimiz Anadolu’nun 4 bir yanından gelmiş kurullardan olan arada gerçekleşti.
  Bu hafta görüşülmesi beklenen, askeri de MİT’e bilinen korumayla donatan teklife desteklerinin sürdüğünü iletti.
  “Güvenlik güçleri içinde yetkilerde değişiklikler olmamalı. Bir tarafı güçlendirip bir tarafı fit bırakmak gerçek değil. Fakat, birey hakları ve demokratik haklar korunarak haklar içerisinde olmalı”diye konuştu.
  Kılıçdaroğlu ile sohbeti, ardı ardına iştirak eden yenilgiler nedeni ile Ulusal Birlik Teknik Patronu Fatih Terim Hocam ve pilot Futbolcu Arda Turan’a karşı taraftar reaksiyonuna getirdim.

  CHP Öncüsü, “tepkileri gerçek bulmadığını”belirtip ekledi:
  “Olayı bireyselleştirmek gerçek değil. Şayet bir devlette mimari bozuluyorsa onun spora da yansımaması olası değil. Her meydanda çürüme var. Bu çürümeden futbol da başka bir deyişle spor da nasibini ediniyor üzgünüm. Türkiye’nin geldiği puan bu. Bunu kişilere endekslemek gerçek değil. Şayet bir sorumlulukları olan aranacaksa Türkiye’yi 14 senedir yönetenlerde sorumluluk aranmalı. Ferdi reaksiyonları, Arda’ya karşı ya da Fatih Terim Hocam’e karşı reaksiyonları gerçek bulmuyorum.”
  Bu süreçte 10. Sene Marşı’nı yasaklayan Bolu İl Ulusal Öğrenim Müdürü’ne de “Halt etmiş. 10. Sene Marşı’nı yasaklamak onun ne haddine yani?” reaksiyonunu gösterdi.

  Çürüme spora da yansıdı Benzer Yazılar

  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün
  Neo-Mevlanacılar Ekranlarda, eğilip bükülüp Hz. Mevlana’nın aşkından söz eden nevzuhur kişiler; birer ‘aşk perisi’ benzeri

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Çürüme spora da yansıdı Etiketler