Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi

  Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi

  Güven’in aleyhine bir bilgi çıktığı zaman, ya şube müdürü, ya güven müdürü yasak koyar.. “Gazeteciler giremez…” Bir zaman bu yasak sürer, ardından da yok olabilir.. Ama bu defa yasak İçişleri Bakanlığı’nın direktifiyle konuldu. 81 il ve kazalarda, güven müdürlüklerinin hiç bir birimine basın mensubu giremiyor. Basın Mensupları Cemiyetleri yürütmeyi durdurma davası açtı, kazandı. Ama artık mahkeme sonucu uygulanmıyor.
  Dedim ya bir takım dönemlerde bu çeşit yasaklar olabilir, ama ciro geçer.. Yeterki bu yasakları abartmayalım.. Şayet bu yasakların uygulayıcısı ‘vur deyince öldürenler’den ya da ‘kraldan bir sürü kralcı’ olanlardansa yandık demektir. İzmir’de meydana geldiği benzeri..Muhabirimiz Can Özlü’nün içerisinde bulunduğu tam bir komedi.. Çaldırdığı şoför belgesinin mahaline yenisini almak amaçlı Yenişehir’deki Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne giden Can, kapıda güvenlik aramasından geçer..

  Çantasındaki fotoğraf makinesini gören memur zabıta mesleğini sorar. Can da söyler: Habertürk’te muhabirim..Yani gazetecisin? Evet.O zaman giremezsin. Yasak..Beyefendi, ben buraya memur gelmedim, ehliyetimi almaya geldim.
  Olurdu, olmazdı.. Girerim, giremezsin tartışması uzuyor. Nihayetinde memur, “O zaman çantanı bırak”diyor. “Tamam bırakırım.. Siz de içerisinde neler olduğuna konusunda bir tutanak tutun” yanıtı veriyor Can… Memur suskun kalıyor.. Benzer memur bir zaman güvenlik kulübesinde yer alan dostlarıyla şahıslarla fikir alışverişinde yer alıyor.

  Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi Etiketler