Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi

  Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi

  Güven’in aleyhine bir bilgi çıktığı zaman, ya şube müdürü, ya güven müdürü yasak koyar.. “Gazeteciler giremez…” Bir zaman bu yasak sürer, ardından da yok olabilir.. Ama bu defa yasak İçişleri Bakanlığı’nın direktifiyle konuldu. 81 il ve kazalarda, güven müdürlüklerinin hiç bir birimine basın mensubu giremiyor. Basın Mensupları Cemiyetleri yürütmeyi durdurma davası açtı, kazandı. Ama artık mahkeme sonucu uygulanmıyor.
  Dedim ya bir takım dönemlerde bu çeşit yasaklar olabilir, ama ciro geçer.. Yeterki bu yasakları abartmayalım.. Şayet bu yasakların uygulayıcısı ‘vur deyince öldürenler’den ya da ‘kraldan bir sürü kralcı’ olanlardansa yandık demektir. İzmir’de meydana geldiği benzeri..Muhabirimiz Can Özlü’nün içerisinde bulunduğu tam bir komedi.. Çaldırdığı şoför belgesinin mahaline yenisini almak amaçlı Yenişehir’deki Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne giden Can, kapıda güvenlik aramasından geçer..

  Çantasındaki fotoğraf makinesini gören memur zabıta mesleğini sorar. Can da söyler: Habertürk’te muhabirim..Yani gazetecisin? Evet.O zaman giremezsin. Yasak..Beyefendi, ben buraya memur gelmedim, ehliyetimi almaya geldim.
  Olurdu, olmazdı.. Girerim, giremezsin tartışması uzuyor. Nihayetinde memur, “O zaman çantanı bırak”diyor. “Tamam bırakırım.. Siz de içerisinde neler olduğuna konusunda bir tutanak tutun” yanıtı veriyor Can… Memur suskun kalıyor.. Benzer memur bir zaman güvenlik kulübesinde yer alan dostlarıyla şahıslarla fikir alışverişinde yer alıyor.

  Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Emniyete basın mensubu giremez.. Onay.. Ama benimişimvar. N’apcaz şimdi Etiketler