Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • G.Saray değer biliyor

  G.Saray değer biliyor

  BU yatıştırmaya belki de kafa kafaya giderdi.
  Ama ne süre ki Vitrin, Kadir’i çıkardı mahaline salyangoz, kaplumbağa süratinde gezinen kilolarca ağırlığındaki Batuhan’ı aldı o anda yatıştırmaya tamamlandı. Tamam Kadir kötüydü ama Batuhan tercihi hatalıydı.
  Galatasaray ile 11’e 10 oynayamazsın. Zira deneyimi, klası ve kalite farkı bu ligin yüzde doksanına pek geliyor. Uyarı edin, haftalardır kupada ve ligde Galatasaray’ın önce atağı daima gol oluyor. Galatasaray, rakibin moralini bu tarzıyla yerle bir etmekte. Rakip “Bu karşılaşmayı alırım”derken karşılaşmayı kaybetmekte.
  9. dakikaya civarı ortada sahayı geçmemiş meydana gelen Galatasaray’ın önce atağı Yasin’in ayağından gol oluyor. Bu kimi amaçlı mühim. Yakaladıkları pozisyonların değerini bir sürü sıkı biliyorlar. 4 pozisyon vardı, üçü gol oluyor biri direkten döndü. Bu bitiriciliktir. Ve bu yil Galatasaray’da üst seviye bitiricilik var.

  Sivasspor, bu sezonun en berbat mücadelenini çıkardı. Sivasspor’un İbrahim Akın, Utaka ve Batuhan’ın oynadığı bir karşılaşmayı kazanması hakikaten bir sürü kolay değil. Hele üç büyüklere karşın mümkün değil.
  Galatasaray geçen gün yalnızca gerekenleri inşa etti. Olumlu oynadı. Savunmada yeniden kötüydü ama geçen gün takım olarak inatçı ve savaşçıydı. Melo yoktu ama bu mücadelede yönetim ettiler. Hamit, Melo’dan elbette ki ek olarak çeşitli. Onun civarı dirençli değil ama geçen gün ek olarak sıkı top kullandı. Ama şimdiden söyleyeyim; bu maça sakın bakmayın. Ne Türlü Buraksız olmazsa, Melosuz da olmaz.

  G.Saray değer biliyor Benzer Yazılar

  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün
  Neo-Mevlanacılar Ekranlarda, eğilip bükülüp Hz. Mevlana’nın aşkından söz eden nevzuhur kişiler; birer ‘aşk perisi’ benzeri

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  G.Saray değer biliyor Etiketler