Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor

  Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor

  ÖSYM’nin yaptığı her sınavın şaibeli meydana geldiğini öğrenmiş, kopya ve hırsızlık skandallarıyla ortalığın büyük yangın mahaline döndüğünü görmüştüm, ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu.Meğer PKK bu işe de al atmış.Çeteler kurmuş, organizasyonlar yapmış, kocaman paralar vurmuş.Üstelik tam 7 seneden beri.En mühim sınavlarda 160 bireyin mahaline başkalarını imtihana sokmuş.Karşılığında kocaman paralar kazanmış.
  Girmek istenilen fakülte karşılığı çeşitli rakamlar belirlemiş.En pahalısı, 60 bin dolarla Tıp Fakültesi..Hukuk isteyenler 50 bin, mühendislik fakültelerini isteyenler 40 bin dolar ödemiş.Sınav çetesi öyle harika örgütlenmiş ki, maşallah içerisinde yok yok..7 şehirdeki yapılanmada denetim görevlileri, ziraat mühendisleri, öğretmenler, ÖSYM yöneticileri..Hepsi de PKK/KCK azasi ya da sempatizanı..Yani PKK, uyuşturucu madde ticareti, birey kaçakçılığı, şantaj ve rüşvetten ardından, kendine yepyeni bir getiri kapısı ek olarak açmış.
  kayseri escort bayan

  Bu yepyeni kapıda iyi bir gelir yaptıkları ve çok oldukça başarılı oldukları da kesin.Baksanıza..Sadece çete öncüsünün banka hesabından 4 milyon TL ile 40’tan pek tapulu gayrimenkul çıkmış.Diğer çete azalarından ne çıktığı ya da çıkacağı ise artık bilinmiyor.
  Ancak, olayda beni çarpan yön, çete öncüsünün “bu işleri hayrına, iyilik olsun diye yaptığı”şeklindeki izahı oldu.”Gençler dağa çıkıp pkk’lı olmasınlar diye bu yola başvurdum”diyerek kendini destekleyen zat, herhalde yetkililerden hüküm değil, aksine madalya ve alkış bekliyor!

  Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor Benzer Yazılar

  Cüzdan kime oy veriyor Manzara ortada: PKK’nın etkili meydana geldiği Güneydoğu kısmında, AK Parti ile ‘Kürtçü parti’ yuvarlak
  Türklük elden gitmiyor İlginç sorulardan biri Anayasa’daki kimlikle ilgi: “Vatandaşlık tanımı Türklerin yanında Çerkezler, Araplar
  Türk’ün aklı Bilim, Endüstri ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “70 bin teknoloji uzmanına acilen ihtiyacımız var” diye konuştu.
  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor Etiketler