Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor

  Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor

  ÖSYM’nin yaptığı her sınavın şaibeli meydana geldiğini öğrenmiş, kopya ve hırsızlık skandallarıyla ortalığın büyük yangın mahaline döndüğünü görmüştüm, ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu.Meğer PKK bu işe de al atmış.Çeteler kurmuş, organizasyonlar yapmış, kocaman paralar vurmuş.Üstelik tam 7 seneden beri.En mühim sınavlarda 160 bireyin mahaline başkalarını imtihana sokmuş.Karşılığında kocaman paralar kazanmış.
  Girmek istenilen fakülte karşılığı çeşitli rakamlar belirlemiş.En pahalısı, 60 bin dolarla Tıp Fakültesi..Hukuk isteyenler 50 bin, mühendislik fakültelerini isteyenler 40 bin dolar ödemiş.Sınav çetesi öyle harika örgütlenmiş ki, maşallah içerisinde yok yok..7 şehirdeki yapılanmada denetim görevlileri, ziraat mühendisleri, öğretmenler, ÖSYM yöneticileri..Hepsi de PKK/KCK azasi ya da sempatizanı..Yani PKK, uyuşturucu madde ticareti, birey kaçakçılığı, şantaj ve rüşvetten ardından, kendine yepyeni bir getiri kapısı ek olarak açmış.
  kayseri escort bayan

  Bu yepyeni kapıda iyi bir gelir yaptıkları ve çok oldukça başarılı oldukları da kesin.Baksanıza..Sadece çete öncüsünün banka hesabından 4 milyon TL ile 40’tan pek tapulu gayrimenkul çıkmış.Diğer çete azalarından ne çıktığı ya da çıkacağı ise artık bilinmiyor.
  Ancak, olayda beni çarpan yön, çete öncüsünün “bu işleri hayrına, iyilik olsun diye yaptığı”şeklindeki izahı oldu.”Gençler dağa çıkıp pkk’lı olmasınlar diye bu yola başvurdum”diyerek kendini destekleyen zat, herhalde yetkililerden hüküm değil, aksine madalya ve alkış bekliyor!

  Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Galiba hüküm mahaline alkış bekliyor Etiketler