Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Harbiden ‘hohol oluyor’ her şey!


  Harbiden ‘hohol oluyor’ her şey!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi literatüre kazandırdığı tanımlara bir yenisi daha ilave etti. Pakistan dönüşü gazetecilerle söyleşisinde Hürriyet’in “Karargâh rahatsız”başlığıyla yayımladığı ve oldukça reaksiyon meydan haberiyle alakalı konuşurken sorulan bir sual üst kısmına, “Bizim Karadeniz’de iplik karmaşık meydana geldiği süre ‘Hohol oluyor’ derler” cevabını vermiş.
  Bu kulağa güzel iştirak eden Karadeniz terimini, FETÖ’ye karşın verilen uğraş icabı çıkarılan KHK’ların FETÖ’cüler dışarısında yabancı bir damarı da huzursuz ettiği söylentilerine cevaben kullanmış. “Olabilmektedir… Öyle bir duruma geldi ki vakalar iyice birbirine girdi. Kim ne dediğinin farkında değil!”demiş.
  Bu defa FETÖ ile uğraş ile alakalı yabancı bir hususla alakalı kullanmış bu tanımlamayı, ama hatırlarsanız bundan önce de yeniden benzer konuda, “At izi, it izine karıştı”demişti Sayın Cumhurbaşkanımız.

  Hazır yeri geldi, ben de bu konuyla alakalı bir ikazda bulunmak talep ediyorum. 15 Temmuz’da TSK kamuflajıyla yapılmış olan pkk saldırısının sonrasında edinilen harika hal kararı bir sürü yerinde ve gerçek bir karardı, eyvallah. Ardı sıra teşkilatın temizliği amaçlı çıkarılan KHK’lara da itiraz etmemek gerekli, fakat aldığımız duyumlar, kulağımıza iştirak eden bir takım hikâyeler bir sürü can sıkıcı.
  Bazı kişilerin hiç alakası meydana gelmediği takdirde FETÖ üyesi gibi yaftalanıp görevinden uzaklaştırıldığı iddialarının halen aynı ritimde devam ettiğini ifade etmek talep ediyorum. Her zaman yüzlerce mektup alıyoruz. FETÖ ile en ufacık bir bağlantısı meydana gelmediği takdirde KHK’yla görevinden uzaklaştırıldığını iddia edenlerin başkaldırı mektubu.

  Harbiden ‘hohol oluyor’ her şey! Benzer Yazılar

  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün
  Neo-Mevlanacılar Ekranlarda, eğilip bükülüp Hz. Mevlana’nın aşkından söz eden nevzuhur kişiler; birer ‘aşk perisi’ benzeri

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Harbiden ‘hohol oluyor’ her şey! Etiketler