Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé


  Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé

  Spor bir otomobilde hibrid bir otomobil kullanmanın avantajlarını sunan Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé, bir otomobilin aynı zamanda hem bir neşeli ve huzurlu hem bir de çevreci olabileceğini kanıtlıyor.
  Dünya prömiyeri Detroit Araba Fuarı’nda yapılmış olan, Honda’nın yepyeni hibrid spor otomobili CR-Z, temiz ve randımanlı benzin-elektrik motor kombinasyonunun avantajlarını 6-vitesli manuel şanzıman ile yaşatıyor. Dekoratif bir gövde ile göz kamaştırıcı bir dizayn sunanan merak veren yepyeni coupé, şoför odaklı şasisi ve IMA paralel hibrid sistem destekli uygun motoru ile şuanki hibrid anlayışını değiştiriyor.
  Honda Ülkemiz Evrensel Müdürü Hideto Yamasaki ise Otomobilin Ülkemiz pazarına girişine ilişkin; “Honda’nın sportif ruhunu, etraf şuuruyla birleştiren CR-Z’i Türk tüketicilerine sunmanın coşkusunu yaşıyoruz.”açıklamasında bulundu.
  Euro NCAP (Yepyeni Otomobil Degerlendirme Yazılımı) aracılığıyla, 4 ölçümlendirme kriterinde en yüksek nokta meydana gelen 5 yıldız ile ödüllendirilen Honda CR-Z 2010 seneyin en güzel performansa sahip 5 otomobilinden biri ünvanının da sahibi… Böylelikle, bu araçlar aralarında tek Hybrid otomobil olma özelliği taşıyan Honda CR-Z, Süpermini kategorisinin en emniyetli otomobili olarak otomobilseverlere sunuluyor.

  Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé Etiketler