Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé


  Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé

  Spor bir otomobilde hibrid bir otomobil kullanmanın avantajlarını sunan Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé, bir otomobilin aynı zamanda hem bir neşeli ve huzurlu hem bir de çevreci olabileceğini kanıtlıyor.
  Dünya prömiyeri Detroit Araba Fuarı’nda yapılmış olan, Honda’nın yepyeni hibrid spor otomobili CR-Z, temiz ve randımanlı benzin-elektrik motor kombinasyonunun avantajlarını 6-vitesli manuel şanzıman ile yaşatıyor. Dekoratif bir gövde ile göz kamaştırıcı bir dizayn sunanan merak veren yepyeni coupé, şoför odaklı şasisi ve IMA paralel hibrid sistem destekli uygun motoru ile şuanki hibrid anlayışını değiştiriyor.
  Honda Ülkemiz Evrensel Müdürü Hideto Yamasaki ise Otomobilin Ülkemiz pazarına girişine ilişkin; “Honda’nın sportif ruhunu, etraf şuuruyla birleştiren CR-Z’i Türk tüketicilerine sunmanın coşkusunu yaşıyoruz.”açıklamasında bulundu.
  Euro NCAP (Yepyeni Otomobil Degerlendirme Yazılımı) aracılığıyla, 4 ölçümlendirme kriterinde en yüksek nokta meydana gelen 5 yıldız ile ödüllendirilen Honda CR-Z 2010 seneyin en güzel performansa sahip 5 otomobilinden biri ünvanının da sahibi… Böylelikle, bu araçlar aralarında tek Hybrid otomobil olma özelliği taşıyan Honda CR-Z, Süpermini kategorisinin en emniyetli otomobili olarak otomobilseverlere sunuluyor.

  Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz




  Honda CR-Z Spor Hibrid Coupé Etiketler