Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kademe düştüler


  Kademe düştüler

  BÖYLE bir imaj içerisinde meydana şu şekilde bir hakikat çıkıyor.
  Bu Galatasaray’ın hiçbir kural ve ortamda bu Gaziantepspor’u yenme talihi yok.
  En az bir beraberlik dahi muvaffakiyet sayılabilirdi.
  Neyiyle yenecek ki? Hangi futbolcusu ve hangi yaratıcılığıyla. an itibariyle Galatasaray’ın rakiplerini bir durduran kuvvet o üstlerindeki Sarı-Kırmızılı takım forması. Yabancı hiçbir birşey değil.
  Bu duruma ne türlü geldiler? O farklı bir sav konusu. Son 3-4 senede lime lime bu duruma getirdiler.
  Şimdi Gaziantepspor taraftarı bizzat içinde şu şekilde bir konuşma yapıyordur, “Bu Galatasaray’dan hangi futbolcunun bizde oynamasını istersin?
  Cevap “hiç birisi”.

  Onların yerinde ben olsam bende bu şekilde düşünürüm. Nereden nereye.
  Kaleci Karcemarskas mı Zapata mı? Popov mu Kazım mı? Neill mi Wagner mi? Tolunay mı Hagi mi? Hangi bir tanesini sayalım.
  İşte bu imaj var Galatasaray’da. Başka Bir Deyişle kademe düştü. Üst seviyeden ortada düzeye. Yanlış yaparsan inmek kolaydır. Ama oradan yukarıya çıkmak zordur.
  Bir de farklı konu var. Son Olarak elde Baros varken Anıl’ın oynaması neden? Ne Türlü yorumlanabilir ki? Ne Amaçla 2. yarı? Sakatlığı geçti. O süre kafaya bir takım sualler elbette ki takılıyor. O da mı acaba Misimoviç’e benzeyecek? Hoca silmek için vesile mı arıyor? Geçen Gün Anıl ameliyatı tutmadı. Tutamazdı da esasen. Baros ne civarı zayıf olursa olsun yeniden de Anıl’ın yerinde o oynardı. Güzel 5 adet Baros olsa ne yazar ki esasen. Forvetine bir bir ortada dahi yapamıyorsan.

  Kademe düştüler Benzer Yazılar

  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün
  Neo-Mevlanacılar Ekranlarda, eğilip bükülüp Hz. Mevlana’nın aşkından söz eden nevzuhur kişiler; birer ‘aşk perisi’ benzeri

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kademe düştüler Etiketler