Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kademe düştüler


  Kademe düştüler

  BÖYLE bir imaj içerisinde meydana şu şekilde bir hakikat çıkıyor.
  Bu Galatasaray’ın hiçbir kural ve ortamda bu Gaziantepspor’u yenme talihi yok.
  En az bir beraberlik dahi muvaffakiyet sayılabilirdi.
  Neyiyle yenecek ki? Hangi futbolcusu ve hangi yaratıcılığıyla. an itibariyle Galatasaray’ın rakiplerini bir durduran kuvvet o üstlerindeki Sarı-Kırmızılı takım forması. Yabancı hiçbir birşey değil.
  Bu duruma ne türlü geldiler? O farklı bir sav konusu. Son 3-4 senede lime lime bu duruma getirdiler.
  Şimdi Gaziantepspor taraftarı bizzat içinde şu şekilde bir konuşma yapıyordur, “Bu Galatasaray’dan hangi futbolcunun bizde oynamasını istersin?
  Cevap “hiç birisi”.

  Onların yerinde ben olsam bende bu şekilde düşünürüm. Nereden nereye.
  Kaleci Karcemarskas mı Zapata mı? Popov mu Kazım mı? Neill mi Wagner mi? Tolunay mı Hagi mi? Hangi bir tanesini sayalım.
  İşte bu imaj var Galatasaray’da. Başka Bir Deyişle kademe düştü. Üst seviyeden ortada düzeye. Yanlış yaparsan inmek kolaydır. Ama oradan yukarıya çıkmak zordur.
  Bir de farklı konu var. Son Olarak elde Baros varken Anıl’ın oynaması neden? Ne Türlü yorumlanabilir ki? Ne Amaçla 2. yarı? Sakatlığı geçti. O süre kafaya bir takım sualler elbette ki takılıyor. O da mı acaba Misimoviç’e benzeyecek? Hoca silmek için vesile mı arıyor? Geçen Gün Anıl ameliyatı tutmadı. Tutamazdı da esasen. Baros ne civarı zayıf olursa olsun yeniden de Anıl’ın yerinde o oynardı. Güzel 5 adet Baros olsa ne yazar ki esasen. Forvetine bir bir ortada dahi yapamıyorsan.

  Kademe düştüler Benzer Yazılar

  İnsanlar içerisinde yer aldıkları konuma yönelik benzer vakası çeşitli görürler İnsanların ve bilhassa politikacıların, konumlarına yönelik
  FETÖ’nün imamları ahlak hudutlarını zorluyor Bir ülkenin bağımsızlığını ve güvenliğini muhafaza etmek amaçlı devletin organları
  ABD ile ilişkiler ya düzelecek ya da kopacak Ancak bu ABD BIRLEŞIK DEVLETLERI tuhaf bir ülke oluyor… Darbeler yaptıran, ülkeleri işgal eden,
  Yaz meyvelerine veda etmeden Galette yapalım Merhaba, tüm asaleti, hüznü, olgunluğu ve balanslı neşesi ile sonbaharı yaşıyoruz Ankara’da.
  Tatlı tatlı konuşalım: Cevizli yassı kadayıf Tatlı yenip tatlı konuşulmuştur ama damakta olan anılar sohbetin konusunu belirler. Ayşe’ninki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kademe düştüler Etiketler