Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri


  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri

  Kanye West geliyor olacak senelerde zamanının kocaman bir bölümünü stüdyoda geçirecek. Populer rapçinin nihai tweet’leri bunu gösteriyor.
  Cumartesi gecesi West, senede 3 albüm emisyon tasarınını şu şekilde dile getirdi: “Artık trend takvimi yok… Mad Max moduna giriyorum… 1 senede 6 koleksiyon… 1 senede 3 albüm”
  Hip hop ikonu nihai albümü The Life of Pablo’nun yayım tarihi meydana gelen 14 Şubat’tan beri Twitter’daki fazla aktifliğiyle biliniyor. Toplumsal paylaşım sitesini sık sesli tahmin etmek ve ona bunun için söz atmakla geçiren West, daha önce de albümlerini yalnızca dijital olarak yayımlayacağını ve hiçbir zaman CD çıkarmayacağını söylemişti.
  Diğer taraftan populer sanatçı twitter üzerinden Los Angeles Clippers’ın sahibi Steve Ballmer’a enteresan bir istekte yer aldı. Kanye West, “Steve Ballmer, Clippers’ın maskotunu yine tasarım edebilir miyim?”diye sordu.
  Clippers’ın sezon en başında yenilenen maskotu Chuck the Condor ise, kendisine ilişkin resmi twitter hesabından, “Eski Kanye West’i çok özlüyorum” diye esprili bir cevap verdi. bSteve Ballmer ise, Kanye West’e ‘mention’ atarak, “Chuck’ı beğeniyorum ama senin kreatifliğini de seviyorum. Haydi konuşalım. Bir öğlen yemeği uyumlu mu?” yanıtını verdi.

  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri Benzer Yazılar

  İnsanlar içerisinde yer aldıkları konuma yönelik benzer vakası çeşitli görürler İnsanların ve bilhassa politikacıların, konumlarına yönelik
  FETÖ’nün imamları ahlak hudutlarını zorluyor Bir ülkenin bağımsızlığını ve güvenliğini muhafaza etmek amaçlı devletin organları
  ABD ile ilişkiler ya düzelecek ya da kopacak Ancak bu ABD BIRLEŞIK DEVLETLERI tuhaf bir ülke oluyor… Darbeler yaptıran, ülkeleri işgal eden,
  Yaz meyvelerine veda etmeden Galette yapalım Merhaba, tüm asaleti, hüznü, olgunluğu ve balanslı neşesi ile sonbaharı yaşıyoruz Ankara’da.
  Tatlı tatlı konuşalım: Cevizli yassı kadayıf Tatlı yenip tatlı konuşulmuştur ama damakta olan anılar sohbetin konusunu belirler. Ayşe’ninki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri Etiketler