Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri


  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri

  Kanye West geliyor olacak senelerde zamanının kocaman bir bölümünü stüdyoda geçirecek. Populer rapçinin nihai tweet’leri bunu gösteriyor.
  Cumartesi gecesi West, senede 3 albüm emisyon tasarınını şu şekilde dile getirdi: “Artık trend takvimi yok… Mad Max moduna giriyorum… 1 senede 6 koleksiyon… 1 senede 3 albüm”
  Hip hop ikonu nihai albümü The Life of Pablo’nun yayım tarihi meydana gelen 14 Şubat’tan beri Twitter’daki fazla aktifliğiyle biliniyor. Toplumsal paylaşım sitesini sık sesli tahmin etmek ve ona bunun için söz atmakla geçiren West, daha önce de albümlerini yalnızca dijital olarak yayımlayacağını ve hiçbir zaman CD çıkarmayacağını söylemişti.
  Diğer taraftan populer sanatçı twitter üzerinden Los Angeles Clippers’ın sahibi Steve Ballmer’a enteresan bir istekte yer aldı. Kanye West, “Steve Ballmer, Clippers’ın maskotunu yine tasarım edebilir miyim?”diye sordu.
  Clippers’ın sezon en başında yenilenen maskotu Chuck the Condor ise, kendisine ilişkin resmi twitter hesabından, “Eski Kanye West’i çok özlüyorum” diye esprili bir cevap verdi. bSteve Ballmer ise, Kanye West’e ‘mention’ atarak, “Chuck’ı beğeniyorum ama senin kreatifliğini de seviyorum. Haydi konuşalım. Bir öğlen yemeği uyumlu mu?” yanıtını verdi.

  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri Etiketler