Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri


  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri

  Kanye West geliyor olacak senelerde zamanının kocaman bir bölümünü stüdyoda geçirecek. Populer rapçinin nihai tweet’leri bunu gösteriyor.
  Cumartesi gecesi West, senede 3 albüm emisyon tasarınını şu şekilde dile getirdi: “Artık trend takvimi yok… Mad Max moduna giriyorum… 1 senede 6 koleksiyon… 1 senede 3 albüm”
  Hip hop ikonu nihai albümü The Life of Pablo’nun yayım tarihi meydana gelen 14 Şubat’tan beri Twitter’daki fazla aktifliğiyle biliniyor. Toplumsal paylaşım sitesini sık sesli tahmin etmek ve ona bunun için söz atmakla geçiren West, daha önce de albümlerini yalnızca dijital olarak yayımlayacağını ve hiçbir zaman CD çıkarmayacağını söylemişti.
  Diğer taraftan populer sanatçı twitter üzerinden Los Angeles Clippers’ın sahibi Steve Ballmer’a enteresan bir istekte yer aldı. Kanye West, “Steve Ballmer, Clippers’ın maskotunu yine tasarım edebilir miyim?”diye sordu.
  Clippers’ın sezon en başında yenilenen maskotu Chuck the Condor ise, kendisine ilişkin resmi twitter hesabından, “Eski Kanye West’i çok özlüyorum” diye esprili bir cevap verdi. bSteve Ballmer ise, Kanye West’e ‘mention’ atarak, “Chuck’ı beğeniyorum ama senin kreatifliğini de seviyorum. Haydi konuşalım. Bir öğlen yemeği uyumlu mu?” yanıtını verdi.

  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kanye West’den 3 Albüm ve İlginç Bir Öneri Etiketler