Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kara Mamba ile ilgili yararlı bilgiler


  Kara Mamba ile ilgili yararlı bilgiler

  Dünyanın en zehirli yılanları arasındadır.Ayrıca öbür yılanların hepsinden ek olarak çabuk sokabilir ve bi damla zehri koca tek mavi balinayı öldürebilir.
  Yeşil ve siyah olmak üzere ikiye ayrılır.
  Yeşil mamba ismini renginden alır ve hakikaten tehlikelidir.Genellikle ağaçlık yerlerde yaşar ve rengini kamuflaj amaçlı kullanılır.
  Kara mamba ise ismini derisinin renginden dair ağzının içinden alır.Bu yılanın ağzının içi siyahtır.Dişleri her ne civarı kocaman olsa da ağzı siyah meydana geldiği amaçlı rastlamak zordur.
  Dünyada yer alan en zehirliyılan türüdür. Isırığının ve buna bağlı olarak zehrinin tek damara isabet gelmesi şeklinde 30 dk içerisinde hudut sisteminifelç ederek öldürebilir. Saatte 24 km meydana gelen hızıyla en çabuk yılan türüdür. Koşan tek insanın saatteki hızı da maximum 24 km civarındadır. Yumurtadan yepyeni çıkmış kıtır yavrularında dahi tek insanı öldürebilecek civarı kuvvetli tek zehir vardır. Bununla Birlikte vücudunda toplamda yer alan zehir, 10 insanı öldürebilecek kapasitededir.
  Bu yılanlar geceleri öyle ki görünmezdirler.O civarı hızlılardır ki onları hayvanlar serisinin ferrarisi olarak nitelendirebilirsiniz.

  Kara Mamba ile ilgili yararlı bilgiler Benzer Yazılar

  İnsanlar içerisinde yer aldıkları konuma yönelik benzer vakası çeşitli görürler İnsanların ve bilhassa politikacıların, konumlarına yönelik
  FETÖ’nün imamları ahlak hudutlarını zorluyor Bir ülkenin bağımsızlığını ve güvenliğini muhafaza etmek amaçlı devletin organları
  ABD ile ilişkiler ya düzelecek ya da kopacak Ancak bu ABD BIRLEŞIK DEVLETLERI tuhaf bir ülke oluyor… Darbeler yaptıran, ülkeleri işgal eden,
  Yaz meyvelerine veda etmeden Galette yapalım Merhaba, tüm asaleti, hüznü, olgunluğu ve balanslı neşesi ile sonbaharı yaşıyoruz Ankara’da.
  Tatlı tatlı konuşalım: Cevizli yassı kadayıf Tatlı yenip tatlı konuşulmuştur ama damakta olan anılar sohbetin konusunu belirler. Ayşe’ninki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kara Mamba ile ilgili yararlı bilgiler Etiketler