Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil


  Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil

  Renault, Twin’Run modelini 71’inci Monaco Grand Prix’sinde gözler önüne seriyor. Bu yepyeni konsept araba, markanın sportif ruhunu yansıtıyor ve efsanesi R5 Turbo ve Clio V6 benzeri araba tutkusunu yansıtıyor.
  Gerçek bir yarış otomobili olan Twin’Run direk motor sporları yarışlarından edinilen tübüler bir şasi ve Mégane Trophy’den alınanş 320 beygirlik V6 motora sahip.
  İkizi olan Twin’Z benzeri Twin’Run da çağdaş ve neşeli bir il otomobşehiri. Her 2 konsept araba de Renault’nun hayat sürecindeki basit safhaları basit meydan dizayn stratejisinin beşinci kademesi olan “Play” (Oyun) aşamasını anlam etmekte ve zamanının tüm özelliklerini taşıyan bir il otomobilinin kişiselleştirme olanaklarını gözler önüne seriyor.
  Twin’Run konsept otomobili Renault’nun gelecekteki il otomobillerinin sahip olacağı trend dair ipuçları veriyor.
  Twin’Run, önce turlarını Monaco Grand Prix’sinde izleyiciler önünde attı. Efsanevi pistiyle Monaco, bu konsept otomobilin önce meydana çıkma yeri amaçlı en ideal sahneydi. Twin’Run, tüm ayrıntılarıyla tam bir spor otomobşehiri. Bununla beraber, populer R5 Turbo ve Clio V6’nın bıraktığı yerden yola devam ederek Renault markasının yarış tutkusunu da yansıtıyor.
  Monaco’daki toplum, Renault’nun motor sporları tarihini tebrik etmek üzere örgütlü edilen takip yarışında üç yarış otomobilini izleme fırsatını ele geçirdi. En önde giden Twin’Run’ın direksiyonunda Başkan Carlos Tavares, ardında F1 yıldızı Charles Pic’in kullandığı Clio V6 ve en sonda da Maxi 5 Turbo arabayı populer şoförü Jean Ragnotti ile koltuk aldı.

  Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil Etiketler