Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil


  Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil

  Renault, Twin’Run modelini 71’inci Monaco Grand Prix’sinde gözler önüne seriyor. Bu yepyeni konsept araba, markanın sportif ruhunu yansıtıyor ve efsanesi R5 Turbo ve Clio V6 benzeri araba tutkusunu yansıtıyor.
  Gerçek bir yarış otomobili olan Twin’Run direk motor sporları yarışlarından edinilen tübüler bir şasi ve Mégane Trophy’den alınanş 320 beygirlik V6 motora sahip.
  İkizi olan Twin’Z benzeri Twin’Run da çağdaş ve neşeli bir il otomobşehiri. Her 2 konsept araba de Renault’nun hayat sürecindeki basit safhaları basit meydan dizayn stratejisinin beşinci kademesi olan “Play” (Oyun) aşamasını anlam etmekte ve zamanının tüm özelliklerini taşıyan bir il otomobilinin kişiselleştirme olanaklarını gözler önüne seriyor.
  Twin’Run konsept otomobili Renault’nun gelecekteki il otomobillerinin sahip olacağı trend dair ipuçları veriyor.
  Twin’Run, önce turlarını Monaco Grand Prix’sinde izleyiciler önünde attı. Efsanevi pistiyle Monaco, bu konsept otomobilin önce meydana çıkma yeri amaçlı en ideal sahneydi. Twin’Run, tüm ayrıntılarıyla tam bir spor otomobşehiri. Bununla beraber, populer R5 Turbo ve Clio V6’nın bıraktığı yerden yola devam ederek Renault markasının yarış tutkusunu da yansıtıyor.
  Monaco’daki toplum, Renault’nun motor sporları tarihini tebrik etmek üzere örgütlü edilen takip yarışında üç yarış otomobilini izleme fırsatını ele geçirdi. En önde giden Twin’Run’ın direksiyonunda Başkan Carlos Tavares, ardında F1 yıldızı Charles Pic’in kullandığı Clio V6 ve en sonda da Maxi 5 Turbo arabayı populer şoförü Jean Ragnotti ile koltuk aldı.

  Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Karşınızda Twin’Run Konsept Otomobil Etiketler