Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kasetli siyaset


  Kasetli siyaset

  Çirkin görüntüler, çirkin siyaset başlamıştı.
  Kasedi önce yayınlayan üstelik belki de tek yayınlayan Vakit Gazetesi’nin web sitesi olmuştu.
  Ama asıl kaynak Amerika’larda bir yerlerdeydi.
  Kasedi yayınlayan İslamcı bir gazetenin internet sitesiydi ama ardından fatura Ergenekon Pkk Teşkilatı olarak bilinen şeye kesilmişti. Ergenekon’un politikasi tasarım etmek amaçlı bu şekilde bir şey yaptığına kitleler inandırılmaya çalışılmıştı.
  İnananlar olmuştu elbet.
  Şimdi yeniden aynı bir birşeyler oluyor.
  MHP’li bir takım milletvekili ve yöneticilerle alakalı kasetler ortada. Geçtiğimiz hafta kasetten alınmış görüntüler bize de geldi. Şu Şekilde bir baktım ve fırlattım fotoğrafları. “Pislik şunlar ben pisliğe penis olmam” diyerek.
  Biz olmasak da olanlar oluyor. Konu gündeme düştü.
  İlginçtir, aynen Baykal kasedinde meydana geldiği benzeri bunda da kaynak Amerika’da bir yerler.
  Ve yeniden ilginçtir, zamanlama da çok aynı.
  Deniz Baykal kasedi meydana çıktığında Ülkemiz “Referanduma” kilitlenmişti. Deniz Baykal da formundaydı. CHP’nin oy oranı yüzde 27’lere civarı çıkmıştı.
  Şimdi de Ülkemiz seçimlere kilitlenmiş vaziyette. Politikada en belirleyici olacak meydana gelen ise AK PARTI ya da CHP’nin alacağı üç aşağıya 5 yukarıya belli oy oranları değil, MHP’nin barajı geçip geçemeyeceği.

  Kasetli siyaset Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kasetli siyaset Etiketler