Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kasetli siyaset


  Kasetli siyaset

  Çirkin görüntüler, çirkin siyaset başlamıştı.
  Kasedi önce yayınlayan üstelik belki de tek yayınlayan Vakit Gazetesi’nin web sitesi olmuştu.
  Ama asıl kaynak Amerika’larda bir yerlerdeydi.
  Kasedi yayınlayan İslamcı bir gazetenin internet sitesiydi ama ardından fatura Ergenekon Pkk Teşkilatı olarak bilinen şeye kesilmişti. Ergenekon’un politikasi tasarım etmek amaçlı bu şekilde bir şey yaptığına kitleler inandırılmaya çalışılmıştı.
  İnananlar olmuştu elbet.
  Şimdi yeniden aynı bir birşeyler oluyor.
  MHP’li bir takım milletvekili ve yöneticilerle alakalı kasetler ortada. Geçtiğimiz hafta kasetten alınmış görüntüler bize de geldi. Şu Şekilde bir baktım ve fırlattım fotoğrafları. “Pislik şunlar ben pisliğe penis olmam” diyerek.
  Biz olmasak da olanlar oluyor. Konu gündeme düştü.
  İlginçtir, aynen Baykal kasedinde meydana geldiği benzeri bunda da kaynak Amerika’da bir yerler.
  Ve yeniden ilginçtir, zamanlama da çok aynı.
  Deniz Baykal kasedi meydana çıktığında Ülkemiz “Referanduma” kilitlenmişti. Deniz Baykal da formundaydı. CHP’nin oy oranı yüzde 27’lere civarı çıkmıştı.
  Şimdi de Ülkemiz seçimlere kilitlenmiş vaziyette. Politikada en belirleyici olacak meydana gelen ise AK PARTI ya da CHP’nin alacağı üç aşağıya 5 yukarıya belli oy oranları değil, MHP’nin barajı geçip geçemeyeceği.

  Kasetli siyaset Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kasetli siyaset Etiketler