Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Kaza bağımlısı kavşak

  Kaza bağımlısı kavşak

  ZEMİNİNDEKİ sorun sebebinden bundan önce birden fazla ilçenin yaşandığı Eyüp’teki yöntemde, bu defa muayeneden çıkan bir araba ile kamyon kafa kafaya çarpıştı. Talihsiz Kaza, evvelki zaman öğle saatlerinde Alibeyköy Semti Atatürk Caddesi üzerindeki kavşakta ortaya geldi. Gürkan Av Yapan’nın otomobili, cadde üzerindeki bozuk yöntemde muayeneden çıktı.
  Refüjü aşarak karşın şeride geçtiğimiz araba, Yusuf Aytekin’in kullandığı kamyonla kafa kafaya çarpıştı. Kazada araba şoförü Gürkan Avcıyla yanındaki Fatih Tuna ve adı öğrenilemeyen bir dostu yaralandı. Kamyon şoförü ise sürücü yerelinde sıkıştı.
  escort samsun
  Aytekin, itfaiye ekipleri aracılığıyla kurtarıldı. Yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Olayda hafif yaralanan Fatih Tuna, “Yolda bir sorun vardı. Keskin virajdan dönerken denetimi kaybettik” diye konuştu.
  Çevredeki insanlar da benzer yerde bundan önce de ilçelerin meydana geldiğini belirtip yöneticilerin yöntemle alakalı bir aranjman yapmasını kasten hale reaksiyon gösterdi. Insanlar, “Burada çok talihsiz kaza oluyor. Zira yöntemde sorun var. Bu kavşaktan geçtiğimiz tüm şoförler tehlike altında. Belediye görevini yapıp bu karayolu düzeltsin. Yoksa fazladan canlar yanacak” diye konuştu.

  Kaza bağımlısı kavşak Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kaza bağımlısı kavşak Etiketler