Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Lady Gaga Piste İndi

  Lady Gaga Piste İndi

  Indianapolis Motor Speedway’de 100’üncüsü gerçekleşen ananesel Indy 500 yarışlarına dahil olan Lady Gaga, efsane kaptan Mario Andretti ile beraber araç direksiyonu başına geçti.
  33 yarışçının yakınında bulunan Gaga ile Andretti özel yapım 2 koltuklu Indy aracıyla piste indi.
  Lady Gaga, caz efsanesi Tony Bennett’in sonrasında kendine bir yabancı eskiyen liste baş ortak ek olarak buldu. Bu birey bir zamanlar yarış pistlerini ateşe verici Mario Andretti’den başkası değildi.
  Indianapolis Motor Speedway’de 100’üncüsü gerçekleşen ananesel Indy 500 yarışlarına dahil olan Lady Gaga, giydikleriyle yarışçılar arasına rahatlıkla karışarak yepyeni bir istikametini ek olarak meydana koymuş oldu.
  Indy 500’ü 1969 senesinde galip gelen Andretti ile Gaga, özel yapım 2 koltuklu Indy aracıyla piste inerek 33 yarışçının yakınında bulundu. Lady Gaga, bu çok özel etkinliğe belini incittiği amaçlı yarışmaya katılamayan country yıldızı Keith Urban’ın mahaline nihai anda çağrı edilmişti.

  Lady Gaga Piste İndi Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Lady Gaga Piste İndi Etiketler