Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Lady Gaga Piste İndi

  Lady Gaga Piste İndi

  Indianapolis Motor Speedway’de 100’üncüsü gerçekleşen ananesel Indy 500 yarışlarına dahil olan Lady Gaga, efsane kaptan Mario Andretti ile beraber araç direksiyonu başına geçti.
  33 yarışçının yakınında bulunan Gaga ile Andretti özel yapım 2 koltuklu Indy aracıyla piste indi.
  Lady Gaga, caz efsanesi Tony Bennett’in sonrasında kendine bir yabancı eskiyen liste baş ortak ek olarak buldu. Bu birey bir zamanlar yarış pistlerini ateşe verici Mario Andretti’den başkası değildi.
  Indianapolis Motor Speedway’de 100’üncüsü gerçekleşen ananesel Indy 500 yarışlarına dahil olan Lady Gaga, giydikleriyle yarışçılar arasına rahatlıkla karışarak yepyeni bir istikametini ek olarak meydana koymuş oldu.
  Indy 500’ü 1969 senesinde galip gelen Andretti ile Gaga, özel yapım 2 koltuklu Indy aracıyla piste inerek 33 yarışçının yakınında bulundu. Lady Gaga, bu çok özel etkinliğe belini incittiği amaçlı yarışmaya katılamayan country yıldızı Keith Urban’ın mahaline nihai anda çağrı edilmişti.

  Lady Gaga Piste İndi Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Lady Gaga Piste İndi Etiketler