Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Mazhar Alanson çoğalış yok

  Mazhar Alanson çoğalış yok

  Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, verdiği röportajda dizi defterini kapattığını söyleyerek hayranlarına üzücü haberi ilan etti.
  Gerçekleştirmiş meydana geldiği röportajda Türkiye’deki dizi sektöründen ve zor iş koşullarından dert yanan Mazhar Alanson’un o izahları şöyle:
  Dizilerde oynamaya aynı ritimde devam edecek misiniz?
  Dizi mi! Aman, o tempo korkunç bir birşey. Dizilerde oynamam çoğalış.
  ‘Osmanlı Tokadı’ dizisi sizi çok yordu galiba…
  Sabah dörtte bir sokağın ortasında oturuyorsun.Üzerinde Osmanlı kıyafeti, kavuk falan var. ‘Burada ne yapıyorum?’ diye düşünmeye başlıyorsun. Bir yabancı zaman, gece 02.00’de bir ormanda, Osmanlı kıyafetleriyle atın üstündeydim. ‘Mazhar sen ne yapıyorsun ya delirdin mi?’ diye soruyordum bizzat kendime. İşte o an vazgeçtim dizilerden. Hemen Hemen aktörlük absürt gelmeye başlayacaktı. O yorucu, deli saçması koşullarda çalışmak rezalet.
  Dizilerin de suyu çıktı, oynamak eskisi benzeri tatmin hissi yaratmıyor.
  Vallahi yalnızca Cem Yılmaz’la oynadığım 2 filmle; ‘Hokkabaz’ ve ‘Her Birşey Çok Harika Olacak’la iftihar ederim. Hemen ‘Hadi Mazhar abi dizi yapalım’ deseler; yapmam, yormam kendimi.

  Mazhar Alanson çoğalış yok Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Mazhar Alanson çoğalış yok Etiketler