Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Mazhar Alanson çoğalış yok

  Mazhar Alanson çoğalış yok

  Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, verdiği röportajda dizi defterini kapattığını söyleyerek hayranlarına üzücü haberi ilan etti.
  Gerçekleştirmiş meydana geldiği röportajda Türkiye’deki dizi sektöründen ve zor iş koşullarından dert yanan Mazhar Alanson’un o izahları şöyle:
  Dizilerde oynamaya aynı ritimde devam edecek misiniz?
  Dizi mi! Aman, o tempo korkunç bir birşey. Dizilerde oynamam çoğalış.
  ‘Osmanlı Tokadı’ dizisi sizi çok yordu galiba…
  Sabah dörtte bir sokağın ortasında oturuyorsun.Üzerinde Osmanlı kıyafeti, kavuk falan var. ‘Burada ne yapıyorum?’ diye düşünmeye başlıyorsun. Bir yabancı zaman, gece 02.00’de bir ormanda, Osmanlı kıyafetleriyle atın üstündeydim. ‘Mazhar sen ne yapıyorsun ya delirdin mi?’ diye soruyordum bizzat kendime. İşte o an vazgeçtim dizilerden. Hemen Hemen aktörlük absürt gelmeye başlayacaktı. O yorucu, deli saçması koşullarda çalışmak rezalet.
  Dizilerin de suyu çıktı, oynamak eskisi benzeri tatmin hissi yaratmıyor.
  Vallahi yalnızca Cem Yılmaz’la oynadığım 2 filmle; ‘Hokkabaz’ ve ‘Her Birşey Çok Harika Olacak’la iftihar ederim. Hemen ‘Hadi Mazhar abi dizi yapalım’ deseler; yapmam, yormam kendimi.

  Mazhar Alanson çoğalış yok Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Mazhar Alanson çoğalış yok Etiketler