Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Nasıl bir Birleşmiş Milletler

  Nasıl bir Birleşmiş Milletler

  ABD idaresiyle gayet ateş gibi ve sıfır sıkıntılı müzakereler yapılmışken, Başbakan’ın bu civarı katı bir çıkışta yer alması, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI Kongresi’nde halen konuşuluyor.
  İsrail’in şımarıklığı dair Başbakan Erdoğan’la hemfikir meydana gelen senatörler ve Temsilciler Meclisi mensupları, “Bu civarı katı çıkmasa ek olarak iyiydi”diyorlar.
  Bence Başbakan, İsrail’e karşın tavrının “uluslararası alanda”bilinmesini aradığı amaçlı BIRLEŞMIŞ MILLETLER’de o konuşmayı inşa etti.
  Çünkü Türkiye’de yaptığı İsrail karşıtı çıkışlar Türkiye’de ve İsrail’de yankılanıyor şayet Batı dünyasında duyulmuyor.
  Yahudi kontrolündeki Batı basını konuyu kendinden saptırarak ele aldığı amaçlı Erdoğan’ın cümlelerinden çeşitli manalar çıkarılıyor.
  Başbakan Erdoğan bu sebeple BIRLEŞMIŞ MILLETLER’de bu şekilde bir konuşma inşa etti ve “İsrail halkıyla İsrail yönetimi ayrımını”o kürsüde altını çizdi.
  Dünyanın gözünün ve kulağının orada meydana geldiği bir anda iletinini verdi.
  Yerinde ve gerçek bir stratejiydi.
  Birleşmiş Milletler’e karşı suçlamalarının arkasında ise çok ek olarak derin bir fikir var.
  Başbakan Erdoğan, “yepyeni bir Birleşmiş Milletler”oluşumu düşünüyor.
  Erdoğan’ın kafasındaki yepyeni Birleşmiş Milletler şöyle:
  – Yepyeni bir Güvenlik Konseyi kurulmasını talep ediyor. Kalıcı üyeliğin olmayacağı bir Güvenlik Konseyi.

  Nasıl bir Birleşmiş Milletler Benzer Yazılar

  Şefaat ne demektir ve Mahşerde şefaat ne türlü olacak Şefaat, Yüce Allah’ın bizzat desturu ve merhametiyle, mahşer bugünü günahkâr insanlara
  Allah’ın bize kocaman nimeti: İmam Buhari Müslümanlar amaçlı Kuran-ı Kerim’den ardından en muteber kitap, İmam Buhari’nin kitabıdır.
  Dua ile iştirak eden bereket Ümmü Ma’bed, zeki ve kuvvetli bir köylü kadınıydı. Kuraklık ve kıtlık senelerinde Kubeyd mevkiindeki çadırının
  HER SOLUK, DEĞER BİÇİLEMEYEN BİR NİMETTİR İmam Gazali Hazretleri’nin nasihatlerinden; “Bir mümin, erken namazını kıldıktan ardından
  Bize neler oluyor Gazeteleri okuyor musunuz? Haberleri izliyor musunuz? Twitter’ı takip etmekte musunuz? İnternetten yazışmalara bakıyor musunuz?Bütün

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Nasıl bir Birleşmiş Milletler Etiketler