Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Porche, Aston Martin ve Ferrari’den sonar BMW motorları da Supsan’ı seçim etti


  Porche, Aston Martin ve Ferrari’den sonar BMW motorları da Supsan’ı seçim etti

  Borusan Holding şirketlerinden, Türkiye’nin en kocaman supap üreticisi Supsan, BMW’yi de, tespit edecek motorlar amaçlı, portföyüne kattı. Bugüne civarı enbaşta Porsche, Aston Martin, Ferrari olmak üzere dünyaca populer araba firmaları amaçlı supap üreten Supsan, BMW ekibi aracılığıyla sürdürülen denetimlerden tam not alarak, Alman araba devinin tedarikçisi olmaya doğruluk kazandı. Senede aşağı yukarı 10 milyon tane supap imalat kapasitesine sahip meydana iştirak eden Supsan, bu gelişim neticesinde BMW’nin supap ürettirdiği dünyanın önde iştirak eden firmadan biri oldu.
  BMW projesi hakkında 2 senedir çalıştıklarını dile getiren Supsan Evrensel Müdürü Salih Alson, “Ciddi bir hazırlık yapmıştık. Bilhassa hatlarımızın hepsini yeniledik. 2 zaman devam eden araştırma neticesinde incelenen 40 kriterin tamamı yeşil vaziyette. Bu bizim amaçlı epeyce ciddi bir gelişim. BMW, Supsan ürünlerinin otomobillerinde kullanılacak civarı kalifiye meydana geldiğini belgelemiş oldu. Bu gelişim ile beraber biz çoğalış bütün BMW motorlarına supap verebilme hakkını kazanmış oluyoruz. Bundan bu şekilde Ferrari, Mercedes Benz, Volkswagen, Fiat, JCB, Ford, Iveco, Daf, Volvo, Renault, Dacia, Nissan, Peugoet, Volvo Penta, IsottaFraschini, VM Motori, Detroit Diesel, GM, Chrysler, John Deere, Porsche, Bentley, Aston Martin marka araçların yanında BMW’nin de tedarikçisi konumundayız”diye konuştu.
  Üretici şirketlerinin denetimlerinin epeyce kolay değil meydana geldiğini belirten Salih Alson, Eaton SRL lisansıyla satış yaptıklarını ifade ederek, “İtalya, Fransa, Almanya ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI enbaşta olmak üzere Rusya, Hollanda ve etraf ülkelere ihracat gerçekleştiriyoruz. Senelik 10 milyon adedi bulan imalat kapasitemiz ile Türkiye’nin en kocaman supap üreticisi konumundayız”diye konuştu. Supsan’ın butik personel bir firma meydana geldiğini söyleyen Salih Alson, 130 tane makinanın yer aldığı tesiste üretilen supapların 40 çeşitli işlemden geçtiğine uyarı çekti.

  Porche, Aston Martin ve Ferrari’den sonar BMW motorları da Supsan’ı seçim etti Benzer Yazılar

  ORASI KIŞ BURASI DA YAZ Baştan anlatmalıyım. Çoğalış bir sürü az şeyle seyahete idmanlı birisi amaçlı ızdıraplı bir bavul listesi oluyor.
  FRANSIZ KÜLTÜR ELÇİSİ Paul Bocuse de bu yepyeni “mutfak cemaatinin” ulu şeyhi onay olundu. Hatta içinden çıktığı kültür, elhak
  Cilbir / Çilbir Malzemeler 1 kg kavrulmuş kıyma 5-6 başı soğan 2 yiyecek kaşığı tereyağı 4 yumurta 1 tatlı kaşığı domates salçası Karabiber
  200 SENELİK FIÇILAR Hennessy’nin temelini 1765’te İrlanda asıllı Richard atıyor. Ordudayken 1745’te yaptığı “görev ziyareti”
  Dalyan bekçisinin çığlığı Karadeniz’de toparlanıp Boğaz’a esen hafif bir rüzgâr şakaklarıma dokunuyor. Burası hâlâ insanoğlu

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Porche, Aston Martin ve Ferrari’den sonar BMW motorları da Supsan’ı seçim etti Etiketler