Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Sınıf atlama tahtası olarak köşe yazarlığı

  Sınıf atlama tahtası olarak köşe yazarlığı

  Dünya Editörler Forumu’ndan bildirmiş ve “Köşe yazarlarının önemi artacak”demişti bir araştırmaya dayanarak.
  Bardakçı da “Evet artabilir şayet arkadaşının lokantasına gidip sarmısaklı baklavasının ne civarı harika meydana geldiğini yazan köşe yazarının değil, konusuna hâkim köşe yazarının önemi artacak”diye cevap verdi.
  Şimdi ben sizlere bambaşka bir birşey söyleyeyim.
  Dünya Editörler Forumu da, öbür gazetecilik organizasyonları da “bir halt” değildir.
  Daha doğrusu bir birşey bilmezler.
  Hepsi bizzat egolarının pervanesi olmuş, alışkanlıklarını gerçek zanne amaçla, hayat değişirken sözlü olmayan n mensuplarının da değişmesi gerektiğini anlamaktan aciz bir grup adamdır.
  Bu yüzden de muadil medyalar gelişirken, gazeteler bir çok kez tiraj kaybeder, pazar hissesi kaybeder, reklam geliri kaybeder, çocuk okur kazanamaz, gittikçe küçülen bir sektörün oyuncuları olurlar.
  Habertürk çıkarken söylediğim ve yazdığım benzeri, 19. asır alışkanlıklarıyla, gelenekleriyle 21. asır gazeteciliği yapılamaz.
  Dünyanın okur yazar oranları en dik ülkelerinde, gittikçe yok meydana gelen, batan gazetelerin editörlerinin bu konuyla alakalı bize öğreteceği hiçbir birşey yoktur.
  “O civarı akılları varsa, öncesinde bizzat kendilerini kurtarsınlar”diyorum kendilerine.
  Türkiye’de köşe yazarlığı mevzusuna gelirsek. Ben köşe yazarlarının ehemmiyetinin artacağına inananlardan değilim.

  Sınıf atlama tahtası olarak köşe yazarlığı Benzer Yazılar

  İnsanlar içerisinde yer aldıkları konuma yönelik benzer vakası çeşitli görürler İnsanların ve bilhassa politikacıların, konumlarına yönelik
  FETÖ’nün imamları ahlak hudutlarını zorluyor Bir ülkenin bağımsızlığını ve güvenliğini muhafaza etmek amaçlı devletin organları
  ABD ile ilişkiler ya düzelecek ya da kopacak Ancak bu ABD BIRLEŞIK DEVLETLERI tuhaf bir ülke oluyor… Darbeler yaptıran, ülkeleri işgal eden,
  Yaz meyvelerine veda etmeden Galette yapalım Merhaba, tüm asaleti, hüznü, olgunluğu ve balanslı neşesi ile sonbaharı yaşıyoruz Ankara’da.
  Tatlı tatlı konuşalım: Cevizli yassı kadayıf Tatlı yenip tatlı konuşulmuştur ama damakta olan anılar sohbetin konusunu belirler. Ayşe’ninki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Sınıf atlama tahtası olarak köşe yazarlığı Etiketler