Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Şoka girdiniz mi? Hayır, hiç sanmam

  Şoka girdiniz mi? Hayır, hiç sanmam

  Daha yıllarca devamının geleceğini de gayet iyi biliyoruz.Hurdalıkta kanser rehabilitasyonu inşa edilmesi da o manzaralardan biri işte..Ancak tekrardan de, her aynı olayda meydana geldiği benzeri, burada da aklımıza birçok soru takılmıyor değil.Sözgelimi..
  Hastane idaresi, önceden hurdalık durumda olan bölüme, harika hassaslık istek eden 4 milyon dolar değerindeki kanser iyileştirme merkezini ne türlü kurdu?
  Diyelim ki, koltuk yokluğu sebebiyle mecbur kalındı. Peki, orası tamamıyla temizlenmeden niçin taşınma yapıldı?Diyelim ki, çok sıkışıklık vardı, çok bekleyen hasta kişi vardı, ivedî edildi. Peki, o zaman niçin hurdalık ile orta girişi ayrılmadı, hiç olmazsa farklı kapı açılmadı?Diyelim ki, sağlık kurumu idaresi hurdalığı taşımayı talep etti, ama başaramadı. Peki, niçin ek olarak üst yönetimden destek istek etmedi?Diyelim ki, belediye hurdaları vaktiyle toplamadı, ki toplasa dahi sıkıntı çözülmüyor. Peki, bu aksamaya karşın niçin bizzat tedbirini almadı?
  balikesir escort bayan

  Bunlar benzeri çok boş soru var kafamda..Tamam..Hastanelerimizin çaresizliğini anlıyorum.Doktorlarımızın ne civarı kolay değil kurallar altında çalıştıklarını biliyorum.
  Maddi imkansızlıkların eli kolu ne türlü bağladığını görüyorum.Hastane yöneticilerinin şapkalarından tavşan ortaya çıkarmak zorunda kaldıklarını kavrıyorum.Ama tekrardan de, tüm bahanelere nazaran, tüm eksiklerimize nazaran, her çeşitli bağışıklığımıza nazaran, hurdalıkta kanser rehabilitasyonu uygulanmasını kafamda aklayamıyorum.Kusura bakmayın, olmuyor.

  Şoka girdiniz mi? Hayır, hiç sanmam Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Şoka girdiniz mi? Hayır, hiç sanmam Etiketler