Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • SURİYE’NİN İNŞASI

  SURİYE’NİN İNŞASI

  Donald Trump, 20 Ocakta’ta resmen başkan olduktan ardından Suriye’de sivillere güvenlikli yeni yerleşim merkezleri oluşturma siyaseti uygulasa ve Suriye’de yine inşa zamanı Rusya destekli merkezi devlet aracılığıyla götürülse de bu yeni çağın merkezinde Ülkemiz’nin olması gerekmektedir.
  Yıllardır yakılıp devirelen Suriye’nin yine inşasının, yerlerinden sürülüp hanelerini barklarını kaybetmiş milyonlarca insana ek olarak güveni hayatlar yaşayacakları yeni evler inşa etme ve yeni kentler kurma işinin de Ülkemiz olmadan başarılması olası değildir.
  Böylesine dev bir yine inşa projesinin lojistiğinin yürütülmesi ve başarılması, şayet işin içerisinde Ülkemiz olmazsa olası değildir.
  Moskova bildirisinden ardından girilen bu yöntemde yeni gerçekçi stratejimiz yardımıyla bunların gerçekleşmesi ileride olası olacaktır.
  Bu deklarasyon yayınlandıktan ardından New York Times, bir sürü uzunca bir editoryal yayınladı. Ülkemiz’nin alanda ne türlü bir etkili kuvvet olarak yükseldiği o editoryalin satır arasında görülebilir. Bununla Birlikte Amerika’da panik de var, “Acaba bir müttefiki kaybetmekte miyiz?” diye.
  İşte gerçekçi taktik bu demek. Bizzat çıkarımız için gerekeni en rasyonel şekilde inşa etmek, bu stratejinin temelidir.

  SURİYE’NİN İNŞASI Benzer Yazılar

  Gençlere temel şayet mühim iki tavsiye Yaş ilerledi ya… Gençlere neler önerdiğimi soranlar oluyor. Anlatacak, öneri edilecek bir sürü birşey
  Nasıl oldu da oluyor Depremzedelere sevk edilen destek çuvallarının içinden taşlar, sopalar çıkması… Torbaların içerisinde mini etekler,
  Türkler kızartma yapmayı bilmez Dediğine yönelik okur ilgisinde ansızın yükseliş olmuş. Hem Bir şaşırmış, hem bir sevinmiş… Edebiyatın
  Hesap soranlar hesap da vermeli Olayı biliyorsunuz: BDP Başkanı Selahattin Demirtaş… Kürtçe eğitime karşı meydana geldiğini anlatan GK
  Anlar şiiri kime ait Şahane avare Murat ile bir sahil kasabasında tanıştım. “Bugünlerde” minik bir otelde çalışıyordu. “Yarınlarda”

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  SURİYE’NİN İNŞASI Etiketler