Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Ta Brüksel’den gördüler biz halen göremiyoruz

  Ta Brüksel’den gördüler biz halen göremiyoruz

  1885 senesinde kurulan tesis anladı..92 çeşitli ülkenin toplanmış taşımacılık işletmecileri anladı..92 ülkenin bakanlıkları, mahalli yönetimleri, sanayi kuruluşları anladı..Uluslararası denetim merkezleri, akademisyenler, danışmanlar anladı..3 bin 400’den pek müessesenin mensupları anladı.Bir tek biz anlayamadık!Anlayamadığımız benzeri, üzerine üstlük karşılıklı atıştık, tartıştık, kavga ettik, haksızlıklar yaptık.Değerini, değerini kavrayamadık.
  Etkisini büyüteceğimize, gözden düşürmeye, küçültmeye çalıştık.Gurur duyacağımıza, sorun yaratmaya uğraştık.Alkışlayacağımıza, eleştirmeyi uyumlu bulduk.Oysa..
  Bizim göremediğimiz, görmeyi istemediğimiz, görmemekte direndiğimiz gerçeği, elalem binlerce km öteden fark etti, ta Brüksel’den gördü, alkışladı ve de ödüllendirdi.
  afyon escort bayan

  Toplu taşımacılık piyasasının dünyadaki en kocaman kuruluşu Beynelmilel Toplanmış Taşımacılar Birliği, Eriştirme Bakanlığıyla İzmir Megakent Belediyesi’nin yüzde 50’şer ortaklığıyla kurulan ve ortaklaşa işletilen İZBAN’a dünyadaki “En İyi İşbirliği Ödülü”nü verdi.Hem de..
  40 ülkenin 240 projesinin arasından tercih ederek onurlandırdı.Üzüldüğüm, hayıflandığım puan şu..Bu güzelim misal işbirliği, ara ara politik çekişmelere kurban edilmek isteniyor.İzmir’e bir sürü kritik katkılar koyan Eriştirme Bakanı’na haksız yere yüklenmeler yapılıyor.Büyükşehir Belediyesi’nin çabaları sulandırılıyor.Sonradan özür dilense ve hata anlaşıldık dense de, bu proje olumsuz yaklaşımların hiçbirini haketmiyor.

  Ta Brüksel’den gördüler biz halen göremiyoruz Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Ta Brüksel’den gördüler biz halen göremiyoruz Etiketler