Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Tarkan hack’lendi mi acaba

  Tarkan hack’lendi mi acaba

  Tarkan’ın son yazdığı mektubun sonrasında, “Tarkan hack’lendi mi acaba?” diye düşünmedim dersem uydurma olabilir. Tamam son zamanlarda ülkede bir birşeyler meydana geldiği kesin; hiçbir şey benzer değil. Hiç kimse benzer değil. Her Biri bir tuhaf.
  Hatta pekçok bireyin ilginç huyu, yüzü de meydana çıkmaya başladı. “Yapmaz, hiçbir süre yapmaz” dediğiniz bireyler, çok şey inşa etmeye başladı.
  Tarkan da bunlardan biri. Sözgelimi “Tarkan hiç izah yapmaz, konuşmaz”dediğimiz her konuda izah inşa etmeye başladı. Hem Bir de ondan hiç alışık olunmadığı tarzda.
  Son olarak “ilişkisine hürmet gösterilmesi”konulu bir içerik kaleme aldı. Duygusal, romantik ve birçok ilginç üstü ilginç yazıyı okurken, “Yok, Tarkan kesinlikle hack’lenmiş”dedim.
  Yani bunca senedir kendini sakla, savun, kolla, sonrasında da otur bu şekilde bir içerik kaleme al. Tarkan

  anlaşılmak istemiş. Tüm his bütünlüğüyle içini dökmüş, ama zamanlaması çok hata. Bunca sene sonra hiç kimse, “Evet, Tarkan ne civarı gerçek yazmış, ne harika tümceler kurmuş”demeyecek. Ve bu mektup kendisine zararlı olacak. 20 senedir kendisini izleyen bir basın mensubu olarak düşüncem budur. Bu mektup Tarkan’ın kaleminden çıkan bir mektup olmamalıydı. Edindiği sessizlik misyonunu sonuna civarı aynı ritimde devam ettirmeliydi.
  Evet çok kolay değil, ama Tarkan bu misyonun aynı ritimde devam etmesini istiyorsa bu şekilde izahların üzgünüm kendine zarar vereceğini de görebilmeli.

  Tarkan hack’lendi mi acaba Benzer Yazılar

  Gençlere temel şayet mühim iki tavsiye Yaş ilerledi ya… Gençlere neler önerdiğimi soranlar oluyor. Anlatacak, öneri edilecek bir sürü birşey
  Nasıl oldu da oluyor Depremzedelere sevk edilen destek çuvallarının içinden taşlar, sopalar çıkması… Torbaların içerisinde mini etekler,
  Türkler kızartma yapmayı bilmez Dediğine yönelik okur ilgisinde ansızın yükseliş olmuş. Hem Bir şaşırmış, hem bir sevinmiş… Edebiyatın
  Hesap soranlar hesap da vermeli Olayı biliyorsunuz: BDP Başkanı Selahattin Demirtaş… Kürtçe eğitime karşı meydana geldiğini anlatan GK
  Anlar şiiri kime ait Şahane avare Murat ile bir sahil kasabasında tanıştım. “Bugünlerde” minik bir otelde çalışıyordu. “Yarınlarda”

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Tarkan hack’lendi mi acaba Etiketler