Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek


  Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek

  Güzel sanatçı Taylor Swift 4 Nisan Pazartesi bugünü Batı Hollywood’da bir arkadaşıyla beraber dışarıda yürüyüş yaparken görüntülendi.
  1989 turunu sonlandıran 26 yaşlarındaki oldukça başarılı sanatçı izah eden habere yönelik 10 Mayıs’ta Pop Ödüllerinde ‘Taylor Swift’ hediyeyi alacak!
  BMI aracılığıyla verilecek bu ödül 1990 senesinde Michael Jackson’a ‘Michael Jackson’ hediyeyi olarakta verilmişti. BMI Yazı/Yayın Başkanı Barbara Cane izahında şunu söyledi:
  Taylor Swift sanatkarlık ve yenilmezliği ile pop kültürünü şarkılarıyla değiştirdi.
  Tek müzikal bağlamda değil bizzat inancıyla ve herkesin müziğine ölçüt ve hürmet göstererek kocaman bir tesir kaynağı oluyor. Taylor Swift’e bu hediyeyi verirken gerçek hissettik zira bu ödül onun civarı eşsiz ve özel diye konuştu.

  Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek Etiketler