Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek


  Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek

  Güzel sanatçı Taylor Swift 4 Nisan Pazartesi bugünü Batı Hollywood’da bir arkadaşıyla beraber dışarıda yürüyüş yaparken görüntülendi.
  1989 turunu sonlandıran 26 yaşlarındaki oldukça başarılı sanatçı izah eden habere yönelik 10 Mayıs’ta Pop Ödüllerinde ‘Taylor Swift’ hediyeyi alacak!
  BMI aracılığıyla verilecek bu ödül 1990 senesinde Michael Jackson’a ‘Michael Jackson’ hediyeyi olarakta verilmişti. BMI Yazı/Yayın Başkanı Barbara Cane izahında şunu söyledi:
  Taylor Swift sanatkarlık ve yenilmezliği ile pop kültürünü şarkılarıyla değiştirdi.
  Tek müzikal bağlamda değil bizzat inancıyla ve herkesin müziğine ölçüt ve hürmet göstererek kocaman bir tesir kaynağı oluyor. Taylor Swift’e bu hediyeyi verirken gerçek hissettik zira bu ödül onun civarı eşsiz ve özel diye konuştu.

  Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek Benzer Yazılar

  KIZ KARDEŞLİK LÜGATİNDE ‘GÜZEL’ İLE ‘UCUBE’ EŞANLAMLI MI Bir online tatil sitesi açıklamış; bayanlar erkeklere yönelik
  En adam makarna Bodrum’da, kocasıyla birlikte mütevazı bir balık restoranı işleten ‘Remziye Ana’, etrafın ‘modernleştirme’
  Yerel tohum amaçlı maraton koşuyor Ve Mehmet Gürmen, domatesler amaçlı koşuyor! “Dört köşeli domates” başlıklı bir e-posta yollamış.
  METROBÜSTE ŞÖHRET AVI Sadece Marmaray değil, Kadir Topbaş imzalı devasa duyurular ve dünya pratiğimiz gösterdi ki bu yıl metrobüsün de parlak
  NE TATLI BİR SERGİ BU Kadıköy’deki Saint Joseph Lisesi’nde çok tatlı bir sergi var: ‘Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Çikolatanın

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Hediyeyi Verilecek Etiketler