Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Terör her yeri vuruyor.. Bir yer hariç

  Terör her yeri vuruyor.. Bir yer hariç

  Ülke yanıyor, terörün yarattığı acı kalpleri boğuyor, 70 milyon altını çizen iştirak eden şehit cenazelerine ağlıyor, şayet Türk insanının ordu ve vatan sevgisi en minik bir sekteye dahi uğramıyor.Önceki gece Balıkesir’in Bigadiç kazasına baktığımda, bunu bir defa daha anladım.
  Bigadiç benzeri daha nice yerlerde benzer görüntüler vardı, eminim.Askere gidecek 25 çocuk amacıyla eğlence yazılımı tertip etmiş Bigadiçliler..Tek tip giyinen, omuzlarına ay-yıldızlı yazma atan ordu adayları, sevdikleri ve yakınlarıyla bir araya gelmişler.Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan uğurlama merasiminde, gençler amacıyla konuşmalar inşa edilmiş, pastalar kesilmiş.
  Vatani görevlerini yapacakları yerler tek tek okunmuş.Çoğuna Doğu ve Güneydoğu çıkmış.Buradaki yerler hepten heyecanla alkışlanmış.Daha sonra ailelerle eğlenilmiş ve ordu adaylarının ellerine kınalar yakılmış.Gençlerde en küçük tereddüt yokmuş.Hepsi vatani görevlerini mahaline getirecek olmalarından ötürü sevinçlilermiş.
  gaziantep escort bayan

  Oysa benzer gün, bombalarla, kazalarla, saldırılarla teröre 20’ye yakın şehit vermiştik.Türk insanının en mühim farkı burada galiba.Sanıyorum, bu sebeple de bütün saldırılara, acılara, ihanetlere karşın halen dimdik ayaktayız.Bölücü pkk 35 senedir Ülkemiz’yi her yerinden kahpece vuruyor.Şayet, bir yere hiç dokunamıyor, kapısını dahi zorlayamıyor: Vatan aşkına!

  Terör her yeri vuruyor.. Bir yer hariç Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Terör her yeri vuruyor.. Bir yer hariç Etiketler