Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Uçakta huzurlu yolculuğun püf noktalarıyla ilgili yararlı bilgiler


  Uçakta huzurlu yolculuğun püf noktalarıyla ilgili yararlı bilgiler

  Uçak yolculuğuna çok ücret harcamak istemiyorsanız ya da millerinizle bir üst sınıfa atlayamıyorsanız, uçacağınız bölüm ekonomi sınıfıdır…
  Eğer ekonomi sınıfında, ABD-Japonya benzeri uzak bir ülkeye gidiyorsanız, yolculuğunuz mukassi geçebilir. Sizlere uygun fiyat ama huzurlu gezi etmeniz amaçlı çok mühim birden çok önerim olacak:
  Uçakta verilen yastıklardan bir tanesini koltukla belinizin arasına koyun. Bel ağrılarını hafifletecektir. Bununla Birlikte boyun yastığı da dinlenmenize katkı sağlayacaktır.
  Bol elbiseler giyin, uçuşta verilen yemek ve içecekler şişkinlik duygusu verebilir.
  Periyodik olarak gerinin. Ellerinizi dirsekliklere koyun ve vücudunuzun üstünü gevşetmek amaçlı yavaşça gövdenizi döndürün. Uçağın koridorunda yürüyerek bununla birlikte dizlerinizi bükerek bacaklarınızı esnetin.
  Ellerinizi ve yüzünüzü sağlam krem ya da parafin yağıyla nemlendirin. Uçuş anında gökyüzü çok kurudur ve az nem cildi yıpratıp kurutur.
  Havalandırmayı açık tutun. Bir surat havlusunu nemlendirin, yüzünüzün üzerine yerleştirin ve havalandırmayı havluya yönlendirin. Kuruluk ile ilgili destekçi olacaktır.
  Hava basıncındaki değişikliklerden ötürü sakız bulundurun. Kulaklarda yalnızca inişte ve kalkışta basınç tıkanıklığı olmaz uçuş anında da olabilmektedir. Sakızlar bu meseleye ve can sıkıntısına sıkı gelecektir.
  Uygun ayakkabı seçim edin. Ayaklarınız şişecektir, şayet ayakkabılarınızı uçuş anında çıkarırsanız, bir daha giymek sorun olabilmektedir.
  Alkolün beyindeki tesiri kabindeki oksijen azlığı amacıyla artacağından, içkili içecekleri az, suyu ise bol bol tüketmeye çalışın. Uçağın içerisinde bulunan kuru gökyüzü su kaybına ne amaçla olabilir. Bunun amaçlı yolculuk öncesi ve anında bol bol sıvı/akışkan tüketmek mühimdir. Gazlı içecekleri de az tüketmek yerinde olacaktır. Bu tedbirler jetlag’in etkilerini de hafifletecektir.

  Uçakta huzurlu yolculuğun püf noktalarıyla ilgili yararlı bilgiler Benzer Yazılar

  İnsanlar içerisinde yer aldıkları konuma yönelik benzer vakası çeşitli görürler İnsanların ve bilhassa politikacıların, konumlarına yönelik
  FETÖ’nün imamları ahlak hudutlarını zorluyor Bir ülkenin bağımsızlığını ve güvenliğini muhafaza etmek amaçlı devletin organları
  ABD ile ilişkiler ya düzelecek ya da kopacak Ancak bu ABD BIRLEŞIK DEVLETLERI tuhaf bir ülke oluyor… Darbeler yaptıran, ülkeleri işgal eden,
  Yaz meyvelerine veda etmeden Galette yapalım Merhaba, tüm asaleti, hüznü, olgunluğu ve balanslı neşesi ile sonbaharı yaşıyoruz Ankara’da.
  Tatlı tatlı konuşalım: Cevizli yassı kadayıf Tatlı yenip tatlı konuşulmuştur ama damakta olan anılar sohbetin konusunu belirler. Ayşe’ninki

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Uçakta huzurlu yolculuğun püf noktalarıyla ilgili yararlı bilgiler Etiketler