Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Ülkemiz’nin yıldızları ‘Yakında savaş var’ diyor

  Ülkemiz’nin yıldızları ‘Yakında savaş var’ diyor

  BUGÜNLERDE astrolog olmak hayli dehşet veren bir meslek olmalı. Hele işiniz Ülkemiz’nin astroloji haritasını okumaksa her gününüz bir yabancı dehşet, bir yabancı panik içerisinde geçiyordur.
  Çünkü dünyaya her çeşitli belanın geldiği semanda öyle bir hareketlilik var. Yıldızlar öyle bir sıralanıyor ki Ülkemiz için yakın sürede savaş, kaos ve pkk gösteriyorlar. Bunların tarihini ardından vereceğim.
  Ama öncesinde bugünlerde dünyamız için bir geriye sayma çağı içerisinde olduğumuzu da unutmayalım. İlk baştaki tarih elbette ki 21 Aralık 2011. Zira o gün Maya takviminin bittiği gün. Bunun asıl gün olmadığını söyleyenler de var, onlar asıl sona ulaş tarihinin 28 Ekim meydana geldiğini argüman ediyorlar.
  Bütün bunların üzerine “Elenin” isimli bir kuyrukluyıldız yakında dünyanın bir sürü yakınından geçecek, bunun da bilhassa 16 Ekim’de etkilerini göstereceği söyleniyor.
  Bütün bunların dışarısında, izleme başlama tarihi olarak 19 Ekim 1923 tarihinin alındığı Ülkemiz astroloji haritası bizim için yukarıdaki tehlikelere ek olarak 26-27-28 Eylül’de kritik tehlikelere işaret etmekte. Semanın o tarihlerdeki hali Ülkemiz için natürel ve insanın açtığı yıkımlara açıklık gösteriyor. Yeniden benzer yıldız sıralanması, liderlerin bilhassa saldırgan olacağı günlerin yakında olduğuna da işaret etmekte.

  Ülkemiz’nin yıldızları ‘Yakında savaş var’ diyor Benzer Yazılar

  Gençlere temel şayet mühim iki tavsiye Yaş ilerledi ya… Gençlere neler önerdiğimi soranlar oluyor. Anlatacak, öneri edilecek bir sürü birşey
  Nasıl oldu da oluyor Depremzedelere sevk edilen destek çuvallarının içinden taşlar, sopalar çıkması… Torbaların içerisinde mini etekler,
  Türkler kızartma yapmayı bilmez Dediğine yönelik okur ilgisinde ansızın yükseliş olmuş. Hem Bir şaşırmış, hem bir sevinmiş… Edebiyatın
  Hesap soranlar hesap da vermeli Olayı biliyorsunuz: BDP Başkanı Selahattin Demirtaş… Kürtçe eğitime karşı meydana geldiğini anlatan GK
  Anlar şiiri kime ait Şahane avare Murat ile bir sahil kasabasında tanıştım. “Bugünlerde” minik bir otelde çalışıyordu. “Yarınlarda”

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Ülkemiz’nin yıldızları ‘Yakında savaş var’ diyor Etiketler