Keywords

 • turk chat
 • turk sohbet
 • Turk chat
 • Yılın En İyi Performans Otomobilleri: Porsche Boxster ve Cayman


  Yılın En İyi Performans Otomobilleri: Porsche Boxster ve Cayman

  Bridgestone aracılığıyla Araba Tasarımı, Çevrecilik, Performans Otomobili ve Senenin Otomobili kategorilerinde verilen Hayat Araba Ödülleri (The World Car Awards (WCA), sahiplerini buldu.
  23 ülkeden 66 otomotiv editörünün oyları ile, geçtiğimiz yıl piyasaya getirilen Yepyeni Porsche Boxster ile bu yıl lansmanı yapılmış olan Yepyeni Porsche Cayman Senenin Performans Otomobili olarak seçildi. Böylelikle bu yıl başından bu yana Porsche’nin hayat genelinde aldığı hediye sayısı da 20’yi buldu.
  New York Araba Fuarı’nda verilen ödülle alakalı konuşan Porsche A.G Başkanı ve CEO’su Matthias Müller, “Porsche 911, 50’nci senenini kutladığımız bu senede hediye üst kısmına hediye ediniyor. 911’in bütün DNA’sını taşıyan Yepyeni Boxster ve Cayman’ın da müşterilerimizi ve jüriyi etkilemesi bize gurur veriyor”dedi.
  Geçen yıl Mart ayı içinde piyasaya getirilen Yepyeni Boxster, cabrio keyfiyle performansı buluşturuyor. 265 PS kuvvet üreten altı silindirli motoruyla inanılmaz bir tecrübe yaşatan Boxster’ın, Boxster S modeli ise 315 PS kuvvet üretiyor.
  Boxster modelindeki benzeri ortadan konumlu motoruyla otomobil balansının ve sokak tutuşunun muhteşem meydana geldiği Yepyeni Cayman ise 275 PS kuvvet üretiyor, Yepyeni Cayman S modeli ise 325 PS gücünde.

  Yılın En İyi Performans Otomobilleri: Porsche Boxster ve Cayman Benzer Yazılar

  Bataklık Niye iki? Zira ilkini, tarihçi ve politika bilimci Şükrü Hanioğlu’nun… “Ortadoğu bataklığına bulaşmayalım”
  Kadın-erkek farkı Derken BBC’nin yayınladığı bir bilgi olaya bakışıma mühim bir ebat kattı. Hollandalı iki bilimci banka benzeri sehpa
  Yerli otomobili kim itecek Ne tasarımının Cadillac’a benzemesi mühim, ne de İsveç firması Saab ile işbirliği inşa edilmesi… Türk
  3D yazıcıyla otomobil Yine de pozitif gelişmeler var. Sözgelimi MÜSİAD, geliyor olacak hafta Vizyoner’15 isimiyle bir sempozyum tertip ediyor.
  Batılı kızlar ve IŞİD AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI, İngiltere ve Fransa’daki üniversitelerde İslam ve İslami hareketler üst kısmına dersler

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Yılın En İyi Performans Otomobilleri: Porsche Boxster ve Cayman Etiketler